• ~Andrzelika
    (2011-03-25 13:31)
    WIEM JEDNO
    NIGDY WIĘCEJ SAMOCHODU Z GRUPY VOLKSWAGEN .
  • ~rob-toronto
    (2011-02-01 18:20)
    " I to śmieszne 7 lat gwarancji. No cóż jak się kiche sprzedaje to trzeba dać gwarancję żeby to ratować... " to chyba zart bo brzmi nielogicznie. raczej jest odwrotnie: kicha - zero gwarancji, inaczej producent na naprawy gwarancyjne nie zarobi. A jesli chodzi o KIA to jest ona tym samym czym HONDA i TOYOTA byla w latach 70-tych. w stanach i nie tylko. wszyscy sie z nich smiali, a teraz np. TOYOTA jest najwiejszym prod. na kontynecie amerykanskim co roku zdobywajac pierwsze miejsca konkursach jakosci aut..ich auta sprzedaja siedrozej niz GM i reszta.
  • ~mola
    (2011-01-24 21:28)
    Fakt, musieli być w szoku. Do dziś pękają ze śmiechu
  • ~Rumburak
    (2011-01-24 19:05)
    Auto OK. Problemem są tandetne plastiki. Toyota w tej klasie w środku to też tandeta. Plastiki twarde, łatwo się rysują.
  • ~kolejny narzekacz
    (2011-01-24 21:49)
    To konkurencja raczej dla Yarisa Verso, albo Hondy Jazz. Cenowo zaś konkurencja dla wszelkich maluchów. niezłe wyposażenie, ale producent nie będzie pewnie znowu w stanie dostarczyć w krótkim czasie części zamiennych. Dobra widoczność - wysoko się siedzi, dużo miejsca w środku i w bagazniku, samochód w środku jest chyba większy niż na to wygląda. Teraz jest zima to się przejedźcie zimnym samochodem sprawdzić, czy plastiki skrzypią na dziurach.

    Hyundai Ix20 to odpowiednik tego samochodu z bardziej komfortowym zawieszeniem, ale droższy o 5 000 zł. Ciekawe będzie porównanie tych samochodów w mieście, bo chyba do tego zostały stworzone.

    Yaris to raczej będzie konkurował z Hyundaiem i20 i nowym Kia Rio - ciekawe kiedy podadza cennik i wyposazenie , bo w tym roku znika cło na samochody z Korei.

    Co do twardych plastików to niestety wymogi przetwórstwa plastików użytych do produkcji powodują, ze każda nowa generacja jakiegokolwiek samochodu jest gorsza od poprzednika. w końcu tapicerkę pewnie zaczną wyplatać z wikliny.
  • ~pamela
    (2011-01-27 14:35)
    Toyota niech się schowa? Kto się zna to wie, że w srodku deske rozdzielcza zerżnęli z Yarisa!! I to śmieszne 7 lat gwarancji. No cóż jak się kiche sprzedaje to trzeba dać gwarancję żeby to ratować... Kia co to jest w ogóle?!!
  • ~Stały czytelnik
    (2011-01-27 12:28)
    Ostatnio Dziennik bardzo często pisze o samochodach KIA: Venga (kilka razy), Sportage, Picanto, Rio.
    Czy są to informacje / recenzje czy też artykuły sponsorowane?
  • ~Rav
    (2011-02-01 16:01)
    Ci którzy nigdy nie jeździli samochodami Kia albo Hyundai'a, a jedyne czym mogą się popisać jest posiadanie starego VW Passata, Golfa lub Audi B4. Weźcie ludzie przestańcie chrzanić głupoty! Patrzycie tylko i wyłącznie poprzez pryzmat znaczka - nieważne jakie ***** byle miało odpowiedni znaczek. Mam do czynienia z wieloma markami i modelami samochodów i mogę śmiało stwierdzić, że te z koncernu VW psują się najczęściej - ale to co mówię to przecież grzech!!! Dalej wmawiajcie sobie, że to najlepsze auta.
  • ~cytrynka
    (2011-02-22 18:40)
    7 lat gwarancji=7 lat dojenia klienta za obowiązkowe przeglądy techniczne,każdy za ?? zł?
  • ~Jackson
    (2011-03-03 15:44)
    Kupiłem, jeżdżę i nie narzekam. Jedynie czego żałuję, że nie wziąłem CRDi, bo 1.6 w benzynie nie jest zbytnio ekonomiczny i do tego 125KM przy najwyższym momencie obrotowym 4200 nie czyni go elastycznym w mieście (lepszego ma "buta" na trasie niż w mieście) i brakuję zdecydowanie 6-ego biegu. Wcześniej jeździłem yarisem, którego nadal mam. Wystarczy, że raz się przejadę starym "jarkiem" (2004) i z chęcią wracam do do Vengi.