Nowa kia picanto już w Polsce! Ta "ślicznotka" robi wrażenie wyposażeniem i ceną

| Aktualizacja:

Kia picanto nowej generacji już w najtańszej wersji ma klimatyzację. A co ze spalaniem, czy ilością miejsca w kabinie? Przejechaliśmy się najnowszym autem koreańskiej marki. Oto nasze wrażenia z pierwszej jazdy... 

wróć do artykułu
  • ~Honi
    (2017-04-20 13:13)
    A Tom Tom po tych 7 latach będzie do wymontowania ze względu na cenę aktualizacji w tej firmie!!!!Porażka!!!
  • ~Tadek
    (2017-04-21 05:48)
    Przykro mi, ale KIA to nie samochod dla mezczyzny. To autko dla uczniakow. Tylko SUBARU !!!
  • ~Nick
    (2017-04-20 12:29)
    Moj syn mial Citroena C2 (kopia Toyoty Yaris) jako auto firmowe. Wiadomo, taniocha, nie mozna zbyt wiele oczekiwac, ale auto sluzylo 5 lat bezproblemowo. Przed rokiem dostal Kia Picanto i niestety, choc auto wyglada lepiej niz Cirtoen to ciagle sie psuje. W rok byl juz pare razy w warsztacie, psuje sie prawie wszystko. Nie jest to jego pech, bo maja w firmie wiecej takich aut i wszystkie robia problemy. Warsztaty sa niekompetentne, czesto nie dosc ze usterki nie naprawia to posuja cos dodatkowo. Mam nadzieje ze ta nowa wersja bedzie lepsza.
  • ~Songo
    (2017-04-22 08:55)
    Chcę poloneza + POLSKIEGO auta! Minister otwieraj FSO i rób wreszcie!
  • ~Esteti
    (2017-04-21 15:45)
    Co za brzydactwo z tą Kią! Przebili nawet przednie światła w nowej Octavii...
  • ~moki
    (2017-04-22 05:47)
    Kia Kłopoty i Awarie. Samochód dla starych dziadkow i rozwódek.
  • ~Lechu z krypty
    (2017-04-26 19:57)
    ,,Ślicznotka"?Śliczna to może być Mazda 6.
  • ~strun
    (2017-05-03 11:24)
    Nareszcie jest w kabinie jest wskaźnik temperatury płynu chłodzącego, wygląda na tle maluchów innych marek jak prawdziwy samochód bez druciarstwa i g....... oszczędności.
  • ~autor
    (2017-04-26 15:12)
    super auto z automatem polecam ! malo pali wygodne serio ! oczywiscie ze do toyoty yarisa hybrid nie ma co ale .... fajne auto !

Może zainteresować Cię też: