Kia niro już w Polsce. Nowa hybryda hitem? Koreańczycy nie przesadzili z ceną i mają haka

| Aktualizacja:

Kia niro wjechała do Polski - to najmłodsze dziecko koreańskiej marki. Nowy model wyglądem przypomina SUV-a i wskakuje w lukę między większą sportage, a mniejszego cee'da.

wróć do artykułu
  • ~europejczyk48
    (2016-07-15 16:39)
    Ja od roku jeżdżę Kią i uważam, że to świetne auto za swoją cenę. Do Niro przymierzę się za jakieś 2-3 lata, bo zwyczajnie podoba mi się i Kia i Niro.
  • ~Daniellos
    (2016-09-17 23:36)
    Byłem w Toyocie CHR i Kia Niro(którą także jechałem).Moim zdaniem Toyota jest piękna z zewnątrz. Wewnątrz ciemno jak w jaskini. Ciasno i jakość materiałów dobra lecz niektóre przyciski nie są dobrze spasowane.Całe się chwieją. Listwa dolna przy drzwiach już odstawała:(.. Dużo bajerów ale nie o tym myślałem. Z tyłu to porażka. Okienka małe i ciemno. Gdyby chociaż był wybór w jasnej tapicerce lub chociaż podsufitce ale gdzie tam...Szkoda, bo to był mój faworyt....Ale za to Niro bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jasno, przestronnie z tyłu podłokietnik z wylotem klimatyzacji na pasażerów. Podłoga w bagażniku prosta, bez 8 cm. progu jak w Toyocie. Ale proszę samemu sprawdzić. Ponieważ każdy ma inny gust...Ja osobiście kieruję wzrok ku Kia Niro. Pozdrawiam.
  • ~XXXL
    (2016-07-15 13:27)
    badziewie
  • ~siala
    (2016-08-10 20:39)
    Kupić hybrydę, która spala tyle co tradycyjne auto, jaki to sens.
  • ~jajac82200
    (2016-07-15 15:36)
    Gdyby jeszcze powstała wersja w pełni elektryczna...
  • ~Kasiat
    (2016-07-21 19:27)
    Bardzo przyjemnie się to autko prezentuje. Fakt - nie ma jej jak na razie w ofeecie wypożyczalni, z której korzystam - Panek, ale mam nadzieję, że i oni przekonają się do tej marki.
  • ~kemot
    (2016-08-10 10:58)
    Od roku jeżdżę fabrycznie nową Kią Rio z silnikiem 1,2. Samochód wykonany rewelacyjnie. Dynamika przyzwoita, a po poznaniu własności trakcyjnych konkurencyjna w stosunku do mocniejszych silników. Spalanie około 5 litrów na 100 km w różnych warunkach (miasto, autostrada ) i poniżej 5 l/100 km na bocznych drogach.
  • ~wika
    (2016-08-08 12:14)
    ja z kolei uważam,że jak hybryda to tylko toyota.. auris stanowi idealnie połączenie jeśli chodzi o wielkość auta, użytkowość i wygląd. bardzo mi się podoba, a jednak w warszawie im mniej spalin tym lepiej. mam umówioną jazdę próbną właśnie auris w salonie na czerniakowskiej, zobaczymy czy się ostatecznie przekonam, ale czuję że tak ;)
  • ~wojtek
    (2016-08-01 14:52)
    Ładny ale nic poza tym,mnie bardziej przekonuje c-hr hybryda od toyoty,rzadziej się psuje i wygląd wewnętrzny naprawdę fajny.
  • ~batut
    (2016-08-18 15:19)
    Jak taki napęd to tylko toyota. Znają się na tym najlepiej, bo najdłużej w tym siedzą. To najbardziej powinno przekonywać ludzi mających w planach kupno hybrydy
  • ~burek
    (2016-08-11 14:30)
    Jak już hybryda to Toyota. Kilka ładnych lat pracowali nad tym i cały czas udoskonalają swoje samochody, więc można im zaufać. Bardziej mnie jednak przekonuje doświadczenie
  • ~Tobb
    (2016-08-26 10:26)
    Kia to marka, której nie ma na przykład w wielu wypożyczalniach, w tej z której korzystam czyli Panek bodajże też nie. To nie ejst przypadek, że takie firmy rzadko kiedy kupują ten złom.

Może zainteresować Cię też: