• ~Pejcz na PiSich gamoni
    (2018-02-02 20:10)
    To czekać jak jakiś nieżyjący bezdomny sprezentuje tego merca Rydzykowi!
  • ~woodoo
    (2018-02-03 12:35)
    "Silnik o dokładnej pojemności 1,33 cm3" - to chyba strzykawka dla narkomanow uzaleznionych od tej marki
  • ~Nick
    (2018-02-03 14:51)
    Wszystkie testowane nowe A-klase przejechaly w sumie 12 milionow kilometrow. Skad autor wymyslil tytul "wytrzyma 12 milionow kilometrow" tego nikt nie pojmie :-) Mercedes sie co prawda poprawil, ale za te cene mozna kupic 4 lepsze samochody. Mercedesy sa nadal jedynymi autami na ktorych po paru latach widac korozje, juz nawet Dacia jest pod tym wzgledem lepsza :-)
  • ~Qwww
    (2018-02-03 00:45)
    Kolejny szrot, udający, że umie jeździć. Mam nadzieję, że klienci pokażą środkowy palec Mercedesów.
  • ~Ludovic
    (2018-02-02 21:54)
    to już nie jest mercedes , taka blaszka jak od wszystkich
  • ~Ed
    (2018-02-09 10:33)
    Po komentarzach widać, że większość wypowiadających się nie stać po prostu na taki samochód. Stąd w mojej ocenie te złośliwe komentarze. Na jakiej podstawie takie opinie ,czy przynajmniej siedzieliście w tym samochodzie. Bo ja jeżdżę wersją W176 (po liftingu) i jestem bardzo zadowolony , a w moim długim życiu miałem już kilkanaście samochodów i to nowych , nie szrotów kilkunastoletnich.
  • ~po wypadku wszystko jedno to zlom
    (2018-02-03 17:26)
    a ja mam 18 letni samochod, chodzi jak brzytwa, troche serwisu, wymieniam regularnie opony, zero kosztow. Chcialem cus kupic - ale wszystkie nowe maja podlaczenie do centrali producenta, przekazuja gdzie, z kim, kiedy jade, ile spalam, jak hamuje itp,itd. Wszystko pod pozorem niby pomocy przy wypadku. Znajomy to ma, stracil gwarancje bo mu pokazali, ze nadmiernie czesto hamuje. To tyle - kto ma stary samochod ten wygral i trzymac, az zastapi go elektryczny, ale chyba nie predko. Nowe najczesciej wysiadaja po gwarancji -ot taka specjalna elektronika.
  • ~Adamski Adaś
    (2018-02-03 20:40)
    z przodu wygląda jak moje audi
  • ~pytanie
    (2018-02-03 16:18)
    diesel 1. 5 dci ? :)
  • ~Mateusz.surma
    (2018-02-06 18:02)
    Nowe modele mercedesa co jakiś czas wypożyczam w Panek i jazda nimi podoba mi się. Nowe modele mają ciekawe wyposażenie co jeszcze bardziej zwiększa komfort jazdy.