• ~Łodzianin
    (2017-10-27 13:57)
    tu zapowiada się w miarę użytecznie 4 cylindry 2.0, a VW też prezentuje też co raz lepsze benzyniaki 1.0 3 cylindry już niebawem premiera 0.6 jednocylindrowa z trzema turbinami
  • ~kenwo
    (2017-10-27 07:53)
    Jeszcze niech dopracują automatyczne skrzynie biegów i rewelka
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-10-25 14:34)
    Ciekawe Koreanczycy zrewanzuja sie za reklame i czy pojawi sie KIA Mazad...
  • ~bulba
    (2017-10-27 23:19)
    silnik benzynowy nigdy nie będzie tak oszczędny jak diesel gdy jako jednostkę zużycia podajemy litr. Ropa jest gęstsza i cięższa więc ma większość gęstość energetyczną. Jeśli porównamy kg/kWh to sprawność jest już dawno zbliżona. Na dodatek zapłon samoczynny wcale nie jest taki dobry bo sam moment zapłonu jest trudny do precyzyjnego ustalenia, zapłon iskrowy jest znacznie bardziej precyzyjny bo zawsze występuje w momencie powstania iskry.
  • ~Pozdroo
    (2018-02-08 11:55)
    Lubię ładne i wyraziste auta. Nowa trójka taka jest. Mazda stylistycznie idzie w dobrą stronę, tył zalatuje troche Brerą albo Cuprą. Przód z tym rozszerzeniem u dołu grilla to z kolei lexus, tu może u mnie malutki minus ale tak to superancko.
  • ~tłumacz
    (2017-10-25 17:31)
    KAJ to po śląsku: gdzie i stąd może powstać: Co to za Mazda odp: KAJ ! no ta twoja, KAJ ........ i tak dalej coś jak Im Turecki, co tu jest napisane : Ja jestem turecki- to ja wiem itd
  • ~kamil.k
    (2017-11-01 00:50)
    No ten model bardzo mnie zaciekawił. Chętnie bym go wypróbował w terenie. Jakiś czas temu jeździłem jednym z rocznych modeli Mazdy jak pożyczałem samochód w Panek i tez byłem bardzo zadowolony z jakości jazdy.
  • ~Tom Ry MD
    (2018-06-24 15:06)
    Jeżeli nie będzie dobrej ceny to kia stinger gt pozamiata.