• ~super maczo
    (2015-12-06 17:41)
    ale paździerz! obciach na maxa takim jeździć jak każdym autem na F! nie to co mojom bejcom 1.6 lpg na ftrysku po tuningu, ma stoszkowy filter powietsza, magnetyzer i sportowy wydech wyspawany pszes szfagra z 4 calowej rury ściekowej. po mimo że bejca ma jusz 20 lat na karku to ciągle super fura i szpan na maxa! jak pszejerzdzam wioskom to dziewuch sikajom po nogach!!!
  • ~ealing bdy
    (2015-12-03 16:45)
    Może być. W miarę duży. Co tu szukać za tą cenę.
  • ~Ja tam chwalę
    (2016-02-25 21:12)
    Porównywanie Fiata do Daci to tak jak by porównywać Fiata i BMW, dwie skrajności, Tipo to samochód bardzo fajnie skonstruowany, b.dobre wyposażenie w cenie bardzo konkurencyjnej,produkcja w Turcji daje naprawdę bardzo dobrą jakość, od lat mam niemieckie auta, ale Tipo naprawdę robi fajne wrażenie, dzisiaj wróciłem z jazdy testowej, ale czekam na wersję kombi.
  • ~j
    (2015-12-04 08:10)
    Nieprawda popatrzcie na ceny Citroena C-elysee
  • ~emi
    (2016-01-30 21:52)
    Dacia to plastikowy badziew
  • ~Ha ha
    (2016-01-16 12:42)
    A to nie przypadkiem tańsza wersja Forda Mondeo w wydaniu Fiata?
  • ~Grzegorz
    (2016-03-28 19:03)
    Bardzo fajny samochód. Powstaje ciekawa sytuacja na rynku tego segmentu. Skoda rapid i oktawia mogą mieć duży kłopot ze swoimi silnikami tsi w oferowanych cenach. Fiat z tym najtańszym silnikiem wolnossący z hydrauliczną regulacją zaworów jest idealny do lpg. W tej cenie floty firm będą wciągać te auta hurtowo. Robi się ciekawie. Czekam jak na to zareagują konkurencyjne firmy?
  • ~Takka
    (2016-01-05 14:05)
    Kombi w sensownej wersji i tak sporo droższe od Logana.
  • ~Marwro
    (2016-02-29 20:54)
    trochę jak C-elise z Citroena
  • ~Huraa!
    (2015-12-16 23:37)
    Cz to ma związek z prezentacją nowej syreny? Mam nadzieję że nikt nie kupi tego szajsu.