• ~ness
    (2015-12-03 11:16)
    Fajne autka wierni zafundują biskupom.
  • ~kier31.
    (2015-12-04 17:15)
    Przyznam że lubię korzystać z dobrych markowych samochodów, niekoniecznie nowych, a dla mnie Volvo były zawsze klasyczne,w swój sposób piękne, dostojne, płynace po trasie,choć też czasem nieco kosztowne w eksploatacji - wiec kiedy wiozłem rodzinkę w trasie i zabrałem wszystkie bagaże, miałem przyjemność prowadzenia i delektowania się jazdą, ale od kiedy Volvo zafundowało w nowym modelu silniki 2.0 litrowe - wyżyłowane czterocylindrowce - to samochodom Volvo i firmie dziękuję.Dlaczego? Samochody zaczynają się od 6 cylindrów w ostateczności 5-ciu reszta to grzecznie/ nie dla mnie/S..... Powinni włożyć silniczki od golarek, dać sześć turbinek i drabinę od siedzenia.Szkoda- bo poszli dół. Nie interesuje mnie obniżanie pojemności, oszukane prospekty i w ich tabelach spalanie, Dodatkowo 5 krotne dolewki oleju silnikowego do przeglądu, naprawy badziewnych turbo-hiper, czy korozja wahaczy a także kadra niedouczonych serwisantów mechaników z przypadku. I kto to nam zafundował? Pozdrawiam rozsądnych kierowców
  • ~bobik
    (2015-12-16 08:35)
    Wygląda zjawiskowo zarówno na zewnątrz jak i w środku! Premiera tuż tuż, a ja już nie mogę doczekać się pierwszych recenzji i testów.
  • ~mikolaj
    (2015-12-23 13:57)
    Ja już się zakochałem w tym samochodzie. Na oficjalną premierę jeszcze będzie trzeba trochę poczekać (początek 2016 roku) ale już fani czterech kółek zacierają ręce:-)
  • ~sikora
    (2016-01-13 10:38)
    Widać, że wyposażenie S90 będzie na najwyższym poziomie. Mam nadzieję (a wszystko na to wskazuje), że jakość wykonania będzie na równie dobrym poziomie co w XC90.
  • ~gostom
    (2016-02-18 18:48)
    Made in China.
  • ~Anielak
    (2016-07-17 14:00)
    W Volvo cenie prostotę. Wszystko jest przejrzyste - od designu do wnętrza silnika. Poza tym po wszystkich aferach które wychodziły to Volvo jako jedna z nie licznych marek wyszła na czysto - także wiadomo już jakiej marce można zaufać.
  • ~SzaryPolak
    (2016-07-17 14:02)
    Piękne jest to s90 - takiej limuzyny nie powstydziłby się prezydent. Ile bym dał żeby mieć takie auto.. może jak spłacę mieszkanie to zastanowie się na zakupem takiego cuda :)