• ~And192
    (2015-08-20 14:53)
    Karoseria zerżnięta z Kii Picanto. Kia z oszczędnym silnikiem 1.0 kosztuje 33 tysiące i ma 7 lat gwarancji. Jestem pewien, że jej jakość wykonania i trwałość są dużo lepsze od produktu niemieckiego, obliczonego na bezawaryjne poruszanie się do przebiegu max 100 tys. km. To już nie czasy garbusa. Sorry, Winnetou!
  • ~markopolo
    (2015-08-21 15:10)
    Niemcy niech se w dupe wsadza to *****
  • ~jkhg987
    (2015-08-21 10:58)
    No jasne... Producenci aut już dawno nas nauczyli, że ich deklaracje odnośnie zużycia paliwa można wsadzić między bajki!!!
  • ~gugcia
    (2015-08-21 14:06)
    te nowe wozy stale sie psuja,kierowcy to moga byc pod wrazeniem sum na rachunkach,jakie zaplaca w serwisach gdy skonczy sie gwarancja.Znajomy prowadzi serwis i mowi,ze 15 letnie wozy prawie sie nie psuja,a jak sie cos w nich robi to kwoty sa od 200 zl do 1500 zl,w nowych,po gwarancji,kwoty sa od 2 tys zl do nawet 6 tys zl.Co do spalania i kosztow,to mam Skode Fabie z 2001 roku,60 KM,1,4, silnik z lacuchem,zrobiona na LPG,pali 10 l LPG po 1,90 zl,czyli 100 km w Krakowie za 19 zl,na trasie 7 l LPG,czyli 100km za ok.14 zl,cale Niemcy,800 km, przejechalem po autostradach za ok.35 euro (LPG w RFN to 49 c,czasem 53 c).Czy mnie jest potrzebne inne auto?I czy koszty beda nizsze?Nic nie przebije cenowo malego auta na LPG.Do tego powiem,ze dalem za moja Skode 6700 zl,a na naprawy wydalem ok.2,5 tys zl przez 3 lata,wg.mechanikow bedzie nia jeszcze mozna pojezdzic dlugie lata,gdy jezdzi sie po 15 tys km, jak ja.Za pare lat kupie nastepna Skode Fabia lub Octavia,tez 10 do 12 letnia za grosze i tez dam LPG,jazda prawie za darmo,tydzien jazdy w Krakowie kosztuje mnie ok.45 zl.
  • ~ja i ja
    (2015-08-21 11:32)
    "Kierowcy pod dużym wrażeniem silnika" - pod dużym to będą jak się skończy gwarancja i zaczną serisować pogwarancyjnie.
  • ~mm
    (2015-08-24 20:20)
    Coś słabo inżynierowie działają, choć to pewnie sprawka lobby paliwowego.
    4,1 L/100km co to za osiągnięcie? Ostatnio jechałem, maksymalizując styl ecodriving VW Polo z 2003r. 1.4 TDI (75km). Calość trasy ok 200km, Prędkość na trasie 95km/h, przez miasta i miejscowości wolniej = spalanie tego dnia 3,6L/100km. Wiem, że to diesel, ale 12-stoletni!
  • ~Marian
    (2015-08-21 09:37)
    Rzeczywiscie to KIA. Wstyd!
  • ~Zorro
    (2015-10-09 20:45)
    woww jezdzaca pralka