• ~gugcia
    (2015-07-03 19:16)
    mysmy powinni postarac sie o produkcje czegos tak przydatnego dla rodzin jak Skoda Octavia,Superb,ewentualnie auto dla ludu typu Fabia.Takie Fiaty 500 to auta niszowe dla panienek na Zachodzie aby pojechaly nim na plaze,wozic to nim mozna butelke soku i bikini.Robimy jedno normalne auto-Opla Astre ale kosztuje za drogo jak na zwykla polska rodzine.Dlatego przecietny parking pod blokiem to 3 Fabie,2 stare Golfy,2 stare Passaty,3 Astry II generacji,jakis 12 letni Japonczyk i jakies nowe wozy sluzbowe,flotowe.Polaka nie stac na prawie zadne nowe,sensowne auto,kupujemy auta uzywane,najczesciej 8,10,12 letnie.38 milionowy kraj UE,w srodku Europy ma ok.65% wozow ponad 10 letnich,a ludnosc kupuje ok 130 tys nowych aut,170 tys kupuja firmy ale stale sie mowi,ze Polacy kupuja niby 300 tys aut.Firmy to nie prywatne osoby,te liczby powinny byc oddzielane.Jak sie popatrzy na zakupy w innych krajach UE to widac jaka bieda u nas jeszcze jest,Eurostat mowi,ze jestesmy na koncu UE co do zamoznosci,przed Rumunia i Bulgaria.I tak jest.Mam 53 lata.wyzsze wyksztalcenie,dorabiam w RFN,a stac mnie na 14 letnia Skode Fabie za 6700 zl,sasiedzi maja troszke lepsze autka ale na kredyt,czasem nawet 50 tys zl kredytu.Ja dziekuje za kredyty,moja Fabia jezdzi na LPG,gaz kosztuje mnie 200 zl na miesiac,benzyna do rozruchu 60 zl na miesiac.Na tyle stac przecietnego Polaka,dyplom UJ,zamieszkaly w srodmiesciu Krakowa-dlaczego tylko na tyle?-bo mam chora mame,ktorej trzeba pomagac,wysokie oplaty we wlasnym mieszkaniu,nie na kredyt,bo zyje normalnie,a to kosztuje.
  • ~Rychu
    (2015-07-03 18:36)
    A pod gorke podjedzie?
  • ~wyborca/ sprzedawalsamochod to plakal
    (2015-07-04 09:32)
    *** Moj Stary znajomy opowiadal, ze jak kupowal auto do polski to sprzedajacy plakal, i zalowal, as radil, zeby zawiesc auto do domu na lawecie, bo drogacdaleka. I MIAL RACJE.
    Nikt nie jest ainteresowany biznesowo tym, ebysmy mieli cos wlasnego, bo musieliby wsadzic swoje stare junki w d.i kamieni kupe. Adijos pomidoros.
  • ~jajakoja
    (2015-07-05 11:05)
    to nie jest auto z Polski, to jest auto z wloskiej fabryki mieszczacej sie poki co w Polsce, do czasu zanim znajdzie sie jeszcze korzystniejsze terytorium z jeszcze tanszymi robotnikami.
  • ~Socjolog
    (2015-07-06 10:25)
    Nadal nikt nie kontroluje mediów w Polsce.Dziennikarze przedziurawili już trzecie dno i skrobią czwarte .Efakty medialnego państwa w państwie,są już tak niszczące,że społeczeństwo wyprane jest z wszelkiej wartości ,autorytetów,prawa i zasad demokratycznego państwa.Ostatnie głosowanie potwierdziło ,że znaczna część Polaków zagłosowała tak jak chciały media i kościół katolicki w Polsce.Prezydentem został człowiek ,który wykorzystywał organy państwa dla ratowania ludzi w aferze skoków,Muzyk kukiz wyniesiony został na znaczącą siłę polityczną,a mikke awansował na trzecią osobę polityczną w kraju i dalej twierdzi że zlikwidował by podatki,emerytury,pomoc socjalna i darmowe leczenie.W mediach krąży opinia ,że ludzie chcą zmiany dla zmiany i nie są zainteresowane czy te zmiany coś pozytywnego wniosą,czy zrujnują Polskę ,a Polaków uczynią głupcami.
  • ~Mr.Bister
    (2015-07-03 17:47)
    To wygląda jak zabawa w "Znajdź 23 szczegóły, którymi różnią się dwa obrazki".
  • ~mecyje
    (2015-07-04 11:35)
    taki jak poprzedni, a że nowy bo z 2015 r.
  • ~TadF
    (2015-07-07 09:18)
    Wyglada tak wspaniale, ze nie chcialbym go nawet za darmo. Dno i babelki. To nie smochod, to tylko autko, na ktore naprawde szkoda pieniedzy. Przy pierwszym zderzeniu zostanie po nim kupka zlomu i "mielone"z pasazera. Takie cos powinno nigdy nie byc dopuszczone do ruchu publicznego, bo zagraza zyciu lub zdrowiu kierowcy...
    A dziennikarzyny wychwalaja pod niebiosa !!!