• ~zenek
    (2015-06-05 15:59)
    bardzo ładny samochód. Poczekam i jak będą na rynku modele 3 letnie to go kupie :-)
  • ~kierowca
    (2015-05-22 12:52)
    Jak tylko będzie w Polskich salonach z rozsądną ceną i z dobrym wyposażeniem kupuję go.
  • ~Mr Ed
    (2015-05-23 08:10)
    TA SKODA ...wcale nie jest taka tania

    A w kosztach serwisowania bije na głowę wiele znanych marek !

    Na dodatek to tylko ...Skoda ! popularna nad miarę tylko w Polsce
    Niestety moim rodakom można wiele głupot wcisnąć , popatrzcie na Europę ...gdzie ta skoda jest jeszcze tak popularna jak u nas ?
    NO GDZIE ?
  • ~pablopicassoo
    (2015-06-04 09:38)
    Fiat jest całkiem spoko, dużo się poprawili części tanie, jeśli w cenie np. 45 tyś będzie silnik 1.4 120 km i przyzwoite wyposażenie będzie warto pozdrawiam.
  • ~cs
    (2015-05-22 07:23)
    ładne autko
  • ~nowak
    (2015-05-23 14:56)
    goły będzie kosztował 49,9 tys zł a ful wypas 69 tys
  • ~zz_top1
    (2015-05-28 09:47)
    Gdzie w Polsce? Co za kretyn wymyślił taki tytuł?
  • ~kierowca
    (2015-05-23 16:38)
    Jeżeli cena będzie rozsądna to bedzie klient jak przegną to ludzie powiedzą Fiat to dziat.
  • ~Robnad
    (2015-05-24 15:14)
    gdzie silnik 1.4 140h/p turbo?
  • ~bryan
    (2015-05-25 09:31)
    Jak na tak w miarę duże auto to nawet 120KM moim zdaniem nie starczy na kanwie obecnych modeli z 120KM, które są pojazdami, oględnie mówiąc ospałymi moim zdaniem. 140KM jak na warunki europejskie to moim zdaniem absolutne minimum w minorum bo 140KM w 500X z osiągami niestety do końca nie zachwyca nie mówiąc o nadmiernym hałasie powyżej 100km/h, choć zawieszenia (niezależne 4 McPeshony) jak na polskie drogi są więcej niż zadawalające. A przydałby się automat 170KM to już w miarę coś na dolnej półce. Należy pamiętać iż Fiat od dekady jest POTWORNIE KAPRYŚNY w cenach już na starcie z gołym wyposażeniem (stąd dość niskie słupki sprzedaży za wyjątkiem "polskiej" Pandy) i przewiduję, że jak w najwyższej półce wyposżeniowej ze skórami, przekroczy 56 tys. PLN, to Fiat nie zawojuje nad Wisłą bo zapomina iż marka FIAT była, jest i będzie genetycznie marką niszową i nie może przekroczyć ceną na rynku brazylijskim, która będzie nazywała się ...Tempra. Chyba jasne, że nabywcy brazylijscy i polscy mają takie same ...żołądki.