• ~aaa
    2015-04-26 15:55
    Na czym polega to "przechytrzenie"?
  • ~Gadacz
    2015-04-25 18:51
    Wypozyczylem ten samochod w Niemczech i pojechalem nim do polnocnych Wloch. Na w miare plaskich autostradach zachowywal sie dobrze ale w gorach okazal sie okropnie krowiasty. Ponadto: bardzo kiepski promien skretu. Auto naszpikowane jest elektronika a roznych guzikow, pokretel i wskaznikow jest tyle co w samolocie. To okropnie rozprasza a wiekszosci i tak sie nie uzywa. Zaleta: malo pali jak na dosc spory woz. Konkluzja: nie wydalbym kasy na s-maxa.
  • ~didier
    2015-04-27 00:18
    co to za wynalazek na mandaty - może fotele "S-max"?...
  • ~gość
    2015-04-26 13:39
    Dobry kierowca ma jeździć bezpiecznie,ma przestrzegać przepisów, a nie przechytrzać policję.
  • ~ostjan
    2015-04-26 11:59
    Na pierwszym miejscu jest przestrzeganie przepisów, a na drugim dopiero bezpieczeństwo. Jeździłem kiedyś Mercedesem Vito w którym producent dla zapewnienia żywotności silnika elektronicznie zablokował zbyt wysokie obroty silnika. Strachu się najadłem gdy zredukowałem bieg do trójki przy wyprzedzaniu. Mało brakowało, a byłaby czołówka.
  • ~tele-wic
    2015-04-26 19:58
    Taka to zmyślny szkopski wagen.
  • ~jasio z podhala
    2015-04-26 19:37
    W moim golfie obok mnie siedzi moja stara, która odczytuje znaki drogowe i ogranicza prędkość samochodu. Zapewniam, że mnie to urządzenie nic nie kosztuje...
  • ~ostjan
    2015-04-26 21:38
    ~jasio z podhala
    Jak to wytrzymujesz nerwowo?
  • ~jasio z podhala
    2015-04-28 11:07
    @~ostjan
    Kolego, wszystko jest o.k. Gdy stara ze mną nie jedzie, to jadę metodą gaz do dechy !
  • ~pacyfista
    2015-04-27 22:06
    Myślałem, że uzbrojono tego Forda w działko małokalibrowe, które wykrywa policajów chowających się w krzakach i eliminuje zagrożenie serią. To samo z fotoradarami, np. 500 metrów przed zagrożeniem seria i spoko jedziemy dalej.