• ~Jerzy Kowalski
    2015-04-02 15:58
    To jakas kpina i oszustwo medialne. Od urodzenia nazywam sie Kowalski i wcale nie poluje na taki samochod. Oczekuje sprostowania i oficjalnych przeprosin za naduzycie i nielegalne poslugiwanie sie moim nazwiskiem.
  • ~dara
    2015-04-03 08:33
    Przeciętny Kowalski myśli co jutro włożyć do garnka a nie o CORSIE za 100 tyś zł -ale kpina !!!
  • ~o7ftvoytf
    2015-04-03 09:51
    wiecej niż 70 tys to bym nie dał za auto usportowione tego typu ... ceny są mocno przesadzone tak samo jak ceny mieszkań które zaczynają sie od 4 tys zł a w usa metr wypasionego domu kosztuje 1 tys $
  • ~Ara
    2015-04-03 08:38
    Ale kpina,albo żart na prima-aprilis.Przeciętny Kowalski myśli co jutro włożyć do garnka anie o jakimś aucie za 100tyś.Auta na wodę nie jadą,paliwo w POlsce jak było drogie tak jest dalej !!!
  • ~CV
    2015-04-05 10:29
    Opel myśli że nad Wisła mieszkają bogatsi od Niemców . Ale beka!100 tyś za malucha.
  • ~Kryso
    2015-04-07 03:40
    Ale bryka,he,he .Dalej promujecie te mydelniczki wielkosci trabanta,smiechu warte!!!
  • ~aw
    2015-04-11 17:33
    przeciętny "Kowalski" to poluje na promocje w biedronce i tesco zarabia 1600 na rękę i jest głupi jak but bo od 8 lat POpiera oszustów i bandziorów
  • ~pepek05
    2015-04-16 11:17
    Już widzę kolejki po te "cuda" do Biedronki albo Lidla, aby starczyło do kolejnej wypłaty!
  • ~Robnad
    2015-04-03 08:00
    wynika z tego, że przeciętny Polak nie robi nic(co robić w raju z nudów) innego, tylko poluje na niemieckie samochody od 100 tysiaków wzwyż.
    wszystko to dzięki pani matce PZPO i ojcu najdroższemu analfabecie.
    się to nie POwystrzela na tych polowaniach, he, he, he.
  • ~pol anka
    2015-04-02 21:39
    brawo Panie Kowalski