• ~sprostowanie
    (2015-03-18 06:28)
    >"Syrma to nowy supersamochód, stworzony przez 27-letniego Polaka."< Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo. Pojazd ten od samego początku do końca powstał jako praca zespołowa 11 osób: Dror Peleg z Izraela, Aldo Schurmann z Meksyku, Reza Shahla z Iranu, Cho-Ta Lu z Tajwanu, Xingwu Li i Jingwen Wu z Chin, Marshin Bhatt, Gaurav Jagtap , Sunny Ramrakhiani i Rahul Sadwelkar z Indii i niejakiego Jacka Chrzanowskiego z Polski. Nie wiadomo wogóle czy kiedykolwiek pojazd ten trafi do seryjnej produkcji. Prawdopodobnie nigdy nie trafi...
  • ~Pełen_wiary
    (2015-03-12 20:26)
    Polska musi mieć coś wspólnego z tym autem, inaczej nie było by w nim "skanera ubytków w jezdni" :D
  • ~KrisP
    (2015-05-09 10:08)
    Na razie jest to tylko skorupa z żywicy na kołach jako praca magisterska więc do super samochodu brakuje jeszcze z 90%. Oczywiście życzę panu Jackowi dalszych sukcesów oraz reszcie WSPÓŁPROJEKTANTOM z całego świata tworzących z nim.
    Osobiście wole słuchać nawet o mniejszych sukcesach Polaków, którzy jednak mimo braku hojnego wsparcia rodziny (jak w tym przypadku), odnieśli światowy sukces.
  • ~habor
    (2015-03-18 15:02)
    Syrma to nowy supersamochód, stworzony przez 27-letniego Polaka z którego polskości zostało tylko polskie nazwisko! Bowiem gdyby tworzył w Polsce mógłby jedynie stworzyć Syrenę Bis!
  • ~expro
    (2015-03-19 19:09)
    Dziwne ale byłem w tym roku w Genewie i jakoś tego projektu nie zauważyłem!
  • ~STAR 666
    (2015-03-15 15:08)
    pierwszym egzemplarzem powinien jeżdić krul europy Donek T.
  • ~Seba
    (2015-03-29 20:21)
    Świetny na pewno bym go dorzucił do tych co są na tej stronce https://instagram.com/supercarclubpoland/ samochody najlepsze z najlepszych.
  • ~ha ha ha
    (2015-03-20 19:28)
    takie samo polskie jak ida
  • ~D.
    (2015-03-17 15:03)
    Rewelacja! Jestem zachwycona, przepiękny projekt :) wielki gratulacje!
  • ~JA
    (2015-03-15 17:43)
    ot tak zrób lepszy...