• ~rozsądny
    (2015-02-07 15:34)
    Kościół na lewo -Państwo na prawo.Jedyna recepta.
  • ~Marek
    (2015-02-07 23:56)
    Skoda to tylko Skoda… nie twierdzę, że to zła marka. Wszystkie nowe modele tego producenta mogą się podobać, ale nigdy nie zawstydzą Mercedesa :)
  • ~tele-wic
    (2015-02-13 20:44)
    Redaktorze, czekam na porównania z F-16.
  • ~iha
    (2015-02-14 13:47)
    a mnie sie nie podoba ani Śkoda ani Mercedes, tylko jednostkowe modele, ogólnie bezguście
  • ~Kris
    (2015-02-11 19:13)
    Ludzie. Widzę że w ogóle nie wiecie o co chodzi z tym porównaniem do Mecedesa S. Już odpowiadam. Nowy Superb dysponuje większą ilością miejsca na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu niż Mercedes S LONG. I Tu go ZAWSTYDZIŁ. ! ;)
  • ~malinovy
    (2015-02-11 09:54)
    No, ładne auto, trzeba przyznać. Ale porównywać od razu do Mercedesa? Jest kilka bardziej odpowiednich marek ... W Mercedesie Redaktor szanowny chyba nawet nie siedział, to i nie do końca wie o czym pisze. Mercedes ma jedną, charakterystyczną cechę: jak sie nim zacznie jeździć, to sie nie chce jeździć zadnym, innym autem. Wiem, bo nimi jeżdżę i nie zamienił bym na żadne inne auto.
  • ~" Brat" Borgia .
    (2015-02-08 20:50)
    Podziwiam pana poczucie humoru Panie redaktorze . Widzial pan kiedykolwiek MERCEDESA ?
  • ~Paweł37
    (2015-02-09 10:20)
    Redakcja humorystycznie zaczyna nowy tydzień. Mercedes wstydzi sie :)))
  • ~mercedes się nie wstydzi
    (2015-02-08 12:51)
    tylko śmieje z tego porównania. Proszę się przyjrzeć wnętrzu, kierownica jest taka sama jak w najtańszej skodzie, wnętrze od najtańszych modeli różni się tylko połyskującą nakładką wokół dzwigni zmiany biegów, porównywanie do mercedesa, redaktorze dyżurny, nie podniesie prestiżu twojej skodzie.
  • ~jot
    (2015-02-08 00:10)
    Panie redaktorze, wstyd to kraść i z d... spaść. Skoda zawstydza Mercedesa - pisz pan powieści, teraz dobrze się sprzedaje taka grafomania.
  • ~Ładna i efektowna jest stylistyka
    (2015-02-07 23:55)
    zewnętrzna nowej Superb ale na nic się przyda przy tak koszmarnym,prostackim i tanim wnętrzu.Czesi spi..do.ili sprawę a mogło być fajnie.
  • ~vh
    (2015-02-07 12:44)
    W Polsce sa najlepsze montownie!
  • ~ha-ha-ha
    (2015-02-07 23:02)
    Ignorancie podpisany ~Polak, to przeciez sluzby wybraly Dewoo (zamiast np. Kia). Jest na ten temat spora literatura. Wygoogluj!
  • ~czyli czeski mercedes s-klasa
    (2015-02-07 21:14)
    z silnikiem 1.4 125 KM z odłączanymi dwoma cylindrami, jak to coś będzie się przemieszczać z takim silniczkiem?
  • ~dds
    (2015-02-07 21:13)
    dsdsd
  • ~Adam M
    (2015-02-07 18:18)
    Ja w kilkuletnim mondeo mam 2,85 między osiami czyli więcej niż skoda będzie miała kiedyś.
  • ~~~ga
    (2015-02-07 18:06)
    No prosze gender się pojawił, nowy limuzyn
  • ~POLAK
    (2015-02-07 17:58)
    Podziękujmy Solidarność FSO że to Skoda pozyskała VW jako inwestora!! Dziękujemy Ci NSZZ Solidarność!
  • ~warszawiak
    (2015-02-07 12:04)
    No widzicie !
    Czesi potrafia , a Polacy wola sie modlic do Watykanu ,placic klechom 15 miliardow zl rocznie !!
    gender ich straszy .
    Na Czechach- kosciol katolicki ma ZERO DO POWIEDZENIA !

    Dlatego moga samochody fajne produkowac a Polacy musza sie tylko modlic i biede klepac !
  • ~Jot-51
    (2015-02-07 15:50)
    Chyba nowy LIMUZYN?!

Może zainteresować Cię też: