• ~rozsądny
    2015-02-07 15:34
    Kościół na lewo -Państwo na prawo.Jedyna recepta.
  • ~Marek
    2015-02-07 23:56
    Skoda to tylko Skoda… nie twierdzę, że to zła marka. Wszystkie nowe modele tego producenta mogą się podobać, ale nigdy nie zawstydzą Mercedesa :)
  • ~tele-wic
    2015-02-13 20:44
    Redaktorze, czekam na porównania z F-16.
  • ~iha
    2015-02-14 13:47
    a mnie sie nie podoba ani Śkoda ani Mercedes, tylko jednostkowe modele, ogólnie bezguście
  • ~Kris
    2015-02-11 19:13
    Ludzie. Widzę że w ogóle nie wiecie o co chodzi z tym porównaniem do Mecedesa S. Już odpowiadam. Nowy Superb dysponuje większą ilością miejsca na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu niż Mercedes S LONG. I Tu go ZAWSTYDZIŁ. ! ;)
  • ~malinovy
    2015-02-11 09:54
    No, ładne auto, trzeba przyznać. Ale porównywać od razu do Mercedesa? Jest kilka bardziej odpowiednich marek ... W Mercedesie Redaktor szanowny chyba nawet nie siedział, to i nie do końca wie o czym pisze. Mercedes ma jedną, charakterystyczną cechę: jak sie nim zacznie jeździć, to sie nie chce jeździć zadnym, innym autem. Wiem, bo nimi jeżdżę i nie zamienił bym na żadne inne auto.
  • ~" Brat" Borgia .
    2015-02-08 20:50
    Podziwiam pana poczucie humoru Panie redaktorze . Widzial pan kiedykolwiek MERCEDESA ?
  • ~Paweł37
    2015-02-09 10:20
    Redakcja humorystycznie zaczyna nowy tydzień. Mercedes wstydzi sie :)))
  • ~mercedes się nie wstydzi
    2015-02-08 12:51
    tylko śmieje z tego porównania. Proszę się przyjrzeć wnętrzu, kierownica jest taka sama jak w najtańszej skodzie, wnętrze od najtańszych modeli różni się tylko połyskującą nakładką wokół dzwigni zmiany biegów, porównywanie do mercedesa, redaktorze dyżurny, nie podniesie prestiżu twojej skodzie.
  • ~jot
    2015-02-08 00:10
    Panie redaktorze, wstyd to kraść i z d... spaść. Skoda zawstydza Mercedesa - pisz pan powieści, teraz dobrze się sprzedaje taka grafomania.