• ~Monachijski
    2014-12-03 16:49
    Tylne siedzenia chyba źle wyprofilowane. Pasażerowie mogą zjeżdżać do przodu. Siedziska powinny mieć spad w kierunku oparć.
  • ~trepik
    2014-12-04 21:04
    Mi bardziej podoba się nowa yariska. Ale zobaczymy z czasem co ludziom bardziej się spodoba.
  • ~Fruzia
    2014-12-05 13:15
    W tym śmiesznym polskim skansenie powinni produkować furmanki...dla polaczków najlepsze co może być...i mogliby jeździć w swoim normalnym stanie...uchlani jak świnie...
  • ~sa
    2014-12-05 14:11
    Skodami jeżdżą tylko buraki i ludki bez smaku, weźcie się opanujcie z kupowaniem tego pepikowego szajsu, zobaczcie jakie wyśmiewające polskie produkty reklamy puszczają u siebie czesi, oni jawnie i na bezczelnego bojkotują i zwalczają polskie towary a my ładujemy kasę za ich pseudo-autka, żenada
  • ~fruzia czy ty aby nie nadużywasz alkoholu
    2014-12-05 22:03
    Jakiś sfrustrowany osobnik o pseudonimie "fruzia" ni z gruchy ni z pietruchy ciągle coś pieprzy o "polaczkach". Jak ci się Polska nie podoba to zawsze możesz wyjechać i nie wracać. A może ty jesteś czosnkowym bratem?
  • ~Fruzia.
    2014-12-05 23:23
    Polska to kraj ktory teoretycznie nie isnieje???Ale buraki mowia ,ze go maja.
  • ~ja
    2014-12-06 23:12
    bidna zfrustrowana fruzia na zmywaku robi 15 lat i swoje niepowodzenia niedorajda jedna zwala na tych co sobie doskonale radzą w nowej rzeczywistości -pracuj bo tam hans czeka na czysty talerz i umyty kibel
  • ~esbek
    2014-12-09 07:54
    ludzie o co sie klucicie jestesmy na poziomi bangladeszu bo takim narodem latwiej manipulowac
  • ~stanlejko
    2014-12-12 19:10
    W bagażniku zapewne zmieści się tylko torba z laotopem.
  • ~czytelnik
    2014-12-20 13:32
    Pokazują topową wersje, a piszą o standardzie. Pokażcie to 'cudo' w wersji standard, czyli wybebeszonej ze wszystkiego! :)