• ~Właściciel VW-Passat CC (niestety)
    2014-12-02 07:52
    Tylko nie VW
  • ~/weidhed
    2014-12-02 08:24
    Ceny golca dla golasów. Ceny max wersji tajne. Ide o zaklad, ze zblizone do rocznego BMW lub MB. Co zatem wybrac. Chyba jasne...
  • ~fly
    2014-12-01 18:51
    Jeżeli im Ruscy nie zbombardują fabryk,
  • ~olo
    2014-12-02 09:59
    strach pomyśleć o silniku TSI o mocy 150 KM z pojemności 1,4 ! żywotność jego = czas gwarancji ?
  • ~obserwator
    2014-12-01 23:40
    Dziadostwo materiały czerń fortepianowa do robienia śladów , do tego cały sypiący
    się osprzęt boscha oraz podły lakier który nie obroni się przed kupą ptaka :)
    Kasa jak dla leszcza .
  • ~ra
    2014-12-01 23:44
    No wszystko ladnie pieknie tylko to TSI... gwarancja sie skonczy i samochod bedzie garazowany w serwisie
  • ~analityk
    2014-12-04 11:38
    Moim zdaniem firma FORD ma lepsze jakościowo samochody i tańsze.
  • ~Jan/Berlin
    2014-12-02 20:28
    Jan/Berlin
    Jezdze juz od 35 lat i wszystkie moje samochody spisywaly sie
    wspaniale i regla byla prosta. "chcesz kupic DVD, telewizor czy auto
    to tylko kup japonca" Moji koledzy z NRD-owka z nas robili zarty
    ze to miska ryzowa. Odpowiedz byla krotka. Lepiej dobrze jesc niz
    jezdzic jak idiota!!! co roz do warsztatu. Moj kolega pracuje w szwecji
    i sprawdza stan technichny samochodow w warunkach ostrych.
    Zawsze podkresla ze niezawodnymi samochodami juz koreanczycy
    sa lepsi niz niemcy. Dwa lata temu w Berlie strajkowali taksiaze.
    Dlaczego? W Mercedsie - w nowych modelach wysiadaly dysze wtryskowe w dieslach bo bylo -10 stopni. Dlatego awantura byla duza. Mercedes nie nadazyl z
    wysylaniem czesci zeby naprawic prawie 300000 czesci w silnichach.
    Audi-A6 wysiadaja zawieszenia i opony w Q7 raz w roku musza byc nowe.
    VW Amarok- chinczycy i Australiczycy chcieli nalozyc wysokie kary za tys.
    awarji ktore nie byly usuniete. Dlatego trzeba dobrz jesc niz byc idiota.
    Czy nie?
  • ~bez podpisu
    2014-12-05 08:05
    Takie specyficzne lnie nadwozia (wyraźne, ostre linie) jakie ma teraz VW i Skoda w nowych modelach, były w Fiacie Stilo
  • ~chrobotek46
    2014-12-04 00:06
    Sporo lat temu kupiłem Passata z 1985r. Psuł się zawsze i wszędzie - nie było trasy bez kłopotów na drodze. Przed nim miałem 19 lat Fiata 125 p. Nie było trasy, z której bym musiał wrócić z problemami. A przejechałem na nim 285 000 km bez remontu silnika (blachy były słabe - to prawda !) i sprzedałem go na chodzie, żeby kupić Passata. To był fatalny błąd !!! Po 3 latach kupiłem Mazdę 626 - 11 lat, 285 000 km bez awarii. Obecnie mam pogardzaną Lagunę kombi z 1997r już ósmy rok i naprawdę spisuje się bez zarzutu. We wrześniu byłem na 10 - cio dniowych wczasach - przejazd 2200 km bez problemów.
    I kto mi wmówi że niemieckie są najlepsze ?