• ~super
    (2014-12-05 18:41)
    Jest po prostu piękny! Proszę nie porównywać z nim tej śmiesznej Corsy na sterydach, tj. Mokki.
  • ~Krzysztof
    (2014-12-26 10:41)
    Co za banda idiotów się tu rozpisuje. Ani jednego normalnego komentarza. Ludzie jeśli macie kompleksy idźcie do psychiatry. A co do autka, ładne, na pewno ładniejsze niż konkurencja w podobnym przedziale cenowym.
  • ~ZORRO5
    (2014-11-19 16:59)
    ZA MAŁO BIEGÓW ; NO CHYBA , ŻE BĘDZIE JESZCZE 9 BIEGÓW DLA PASAŻERA
  • ~klient
    (2014-11-19 17:06)
    Codziennie niskie ceny.
  • ~fiatfan
    (2014-11-19 19:41)
    Nie ma szans, żeby za 1.4 T-jet zeszli z ceną poniżej 60k.
    Porównajcie Państwo jakie silniki w tej cenie śą u konkurencji (Juke, Captur, 2008).
    Bliźniaczy Jeep Renegade zaczyna się 69999 w wersji, której jeszcze nie ma czyli z 1.6 e-Torque.
  • ~gość
    (2014-11-23 14:35)
    Dlaczego tak drogo? Dla mnie cena za auto z bagażnikiem 350L to max 42 tys.
  • ~brutus
    (2014-12-01 21:42)
    SUUUUper auto mam dość tych polskich NARZEKACZY !!! WYPADAJCIE NIE CHCESZ NIE KUPUJ Ja czekałem na taki samochód !!! kupujcie sobie auto z wielkim bagażnikiem.
  • ~c
    (2014-12-15 21:54)
    Prolektanci włoscy chyba byli pijani bo ten samochód jest paskudny . Porażka nadal tendencja spadkowa fiata !!!.
  • ~Rynio
    (2015-01-20 18:52)
    Jest piękny, tylko bezmózgi myślą widzą inaczej.
  • ~bryan
    (2015-02-13 08:44)
    U uterenowionego 500X z silnikiem 1.4 140 KM ma też ten sam siilnik u "zwykłego" Jeepa Renegade, którego jezdziłem i przyznam zużycie paliwa przyzwoite, dość wysoka przyjemna jazda w prowadzeniu choć brakuje ostrzejszej dynamiki i moim zdaniem cena jest jak u Fiata potwornie kapryśnie wygórowana de facto dobre dla sekretarek-utrzymanek by ładniej prezentował przed fasadą biura z wysokim krawęźnikiem oraz uważam iż to auto nie jest dla prawdziwych facetów z jajami pod każdym niemal względem i tutaj stylistom oba kciuki w dół pomimo dobrej roboty czego nie można powiedzieć o robocie księgowych firmy Fiat. Nie spodziewam się sukcesów w naszej części Europy, a sam Marchione może paskudnie zajechać spoza zakręt interesu bo serie 500L już są "wrakami w rowach" in. sł. nie nauczyli się co do realiów portfeli nabywców, którzy na dodatek nie są głupcami by na niszowe słabiutkie Fiaty tyle kasy wyłożyć. Niech dalej Fiat kuma się z Jankesami, ale na dłuższą metę to nie pomoże. Owszem wyniki sprzedaży będą właściwie na początku wyższe, a potem spada pikująco w dół jak również zastraszająco spada wartość Fiatów i to gwódź do trumny gdybym kupił od nowości... Pozdrawiam.