• ~wioletta32
    (2015-03-19 14:38)
    Chiński inwestor a jakość nadal szwedzka. Dla mnie nie jest to wyznacznikiem, gdzie co jest produkowane i składane. Jakość moim zdaniem została. A kapitał jest potrzebny żeby iść dalej, konkurencja nie śpi.
  • ~Q
    (2014-11-05 13:14)
    od kiedy chiński volvo jest szwedzki?
  • ~Szoferak
    (2014-11-05 13:18)
    Skandynawski koncern ujawnił nowy model z napędem 4x4.

    Nowy model w rodzinie.

    Szwedzki producent wprowadza nowe...

    A niemiecki Der Dziennik po staremu wprowadza zamęt do pustych polskich makówek!
    _____________________


    Od 1999 roku samochody osobowe produkuje przedsiębiorstwo Volvo Car Corporation należące do koncernu Ford Motor Company. W marcu 2010 roku nowym właścicielem Volvo Car Corporation została chińska firma Zhejiang Geely Holding Group Company Limited.

    Szwedzi to tylko zaperdalają na taśmie produkcyjnej i wąchają spaliny

    A pieniądze wąchają Chińczycy!
  • ~Szoferak
    (2014-11-05 17:28)
    Skandynawski koncern ujawnił nowy model z napędem 4x4.

    Nowy model w rodzinie.

    Szwedzki producent wprowadza nowe...

    A niemiecki Der Dziennik po staremu wprowadza zamęt do pustych polskich makówek!
    _____________________


    Od 1999 roku samochody osobowe produkuje przedsiębiorstwo Volvo Car Corporation należące do koncernu Ford Motor Company. W marcu 2010 roku nowym właścicielem Volvo Car Corporation została chińska firma Zhejiang Geely Holding Group Company Limited.

    Szwedzi to tylko zaperdalają na taśmie produkcyjnej i wąchają spaliny

    A pieniądze wąchają Chińczycy!
  • ~karczek44
    (2015-04-14 18:52)
    Dobrze, że mają inwestora, pójdą do przodu z technologiami.
  • ~sara
    (2015-04-26 15:03)
    Myślę, że da sobie radę lepiej w terenie niż większy brat V70
  • ~bellla39
    (2015-05-11 08:45)
    No to autko dużo zyskuje z takim napędem, volvo powinno iść w tym kierunku.
  • ~reginna3
    (2015-05-24 15:09)
    Coś dla mnie, zawsze uważałam, że połączenie kombi z autem terenowym sprawdzi się w wielu warunkach.