• ~mixxer
    (2014-11-12 12:54)
    naprawdę fajny miejski samochod,ale Yaris jest bardziej udany. Tym bardziej że toyota wypuściła wreszcie hybrydę z ludzką ceną :)
  • ~czytelnik
    (2014-10-19 18:26)
    Następna pokraka. Ten lufcik z tyłu to tragedia! Następny blaszany kubeł.
  • ~Krzychoo
    (2014-10-29 21:46)
    Brzydka niemiłosiernie (oczywiście Corsa, nie modelka...), a cena... cóż, po analizie cennika wiem jedno. Po pierwsze kochana Unia wymogiem ESP i czujnikami ciśnienia opon podniosła cenę samochodu, ale najważniejsze, że poza mydlącymi oczy dodatkami w stylu dotykowy ekran i kamera cofania płatne stały się opcje, które w poprzedniej edycji były gratis przynajmniej w wersji średniej (Graphite) - kanapa dzielona, komputer pokładowy, podgrzewane lusterka itp. itd. Wniosek? Za BRZYDSZY i TAK SAMO wyposażone auto jak moja Corsa D 2013, muszę zapłacić ok. DZIESIĘĆ TYSIĘCY drożej!!! Gratuluję specom od marketingu Opel - tak trzymać!!!
  • ~franio
    (2014-11-17 05:26)
    U Barrakudy , ciągle nudy
  • ~stary kierowca
    (2014-10-22 18:35)
    Mieć Opla Corse to mieć święty spokój z naprawami wydatkami a i komfort jazdy dobry. Żeby tak tylko fotele wygodniejsze i bardziej miękka jazda. Jest za sztywna.. Kupiłem już drugą to kwestia przyzwyczajenia do tego samochogu. Na jazdy po mieście rewelacja. Na turystykę troche za ciasny.
  • ~KMS
    (2014-10-21 20:53)
    Silnik 1,3 DTDI - czy to nie Fiat 1,3 JTDm?
    Tryb City, wspomaganie elktryczne też debiutował w Punto.
    Jakiś mariaż?
  • ~Fan.
    (2014-10-21 14:40)
    Opel fajny czy ta modelka należy do wyposażenia , ta ja już kupuję opla razem z wyposażeniem , modelkom.
  • ~ola
    (2014-10-20 20:18)
    Mi auto kompletnie się rozkraczylo i muszę kupić nowe, co nie jest takie proste, bbo wybór jest ogromny. Na szczęście mogę kupić nowe, bo w getin banku dostanę na niego kredyt
  • ~Jaś
    (2014-10-20 15:44)
    Prawie jak za darmo. Niemiec takiego nie kupi bo by się sąsiedzi śmiali a Polaczek musi kupić na kredyt bo zarabia tylko na jedzenie.
  • ~sandrzej
    (2014-10-19 22:02)
    A cóż to, Niemcy nie zapłacili dziennikarzom? Nie piszą niemiecki producent, niemiecki Opel, tylko firma z Rüsselsheim.
    W przypadku Skody było by to niemożliwe, Czesi smarują mocno za pisanie o czeskiej Skodzie, mimo że jest tak czeska jak, Opel niemiecki.