• ~jm
    (2014-10-04 17:09)
    cena takiego VW będzie ok 400 tyś więc jego zalety są bezużyteczne
  • ~Gussie
    (2014-10-04 22:19)
    Nastepny model bedzie jezdzic na wode !!!
    PrWIE TAK JAK PO I ...dunald tusek
    gRATULACJE !!!
  • ~ceasar pl
    (2014-10-11 01:14)
    passat b5 rocznik 97 1.9 tdi 110 km przejedzie ponad 1100 kilometrów na baku i nic w tym dziwnego ale ludzie opanujcie się od razu wszystko krytykować bo może być lepiej bo ten wv pali tylko 2 litry na 100 kil opanujcie się i przestancie wszystko ciągle nie tak a sami ***** robicie to jest cała polska chorzy ludzie z zawiści niemocy i nic nierobienia porażka
  • ~mjk
    (2014-10-08 14:04)
    Jaki ekologiczny! Tak naprawdę ani Eko ani Logiczny. Spala 2l/setkę ale w tym czasie w elektowni spalą dodatkowo 3-5kg węgla z logiką oszczędzania środowiska nie ma to nic wspólnego!
  • ~bzyk
    (2014-10-06 22:20)
    żadna rewelacja . Miałem Peugeota 205 1.8 diesel i także na jednym tankowaniu przjeżdzałem prawie 1000 kilometrów .
  • ~obserwatore
    (2014-10-05 09:24)
    No widać tu ile polskich ekspertów i magistrów inźynierów za maślankę. Jeszcze Polska nie zginęła...!?
  • ~kierowiec
    (2014-10-05 08:00)
    z autami będzie jak z telefonami i telewizorami jak nawali to lepiej będzie kupić nowe jak naprawiać do tego zmierzają 'inżynierowie ' od zysku.
  • ~dederek
    (2014-10-05 01:51)
    Skoro spala 2 l na 100 km to na 50 litrowym baku powinien przejechać 2500 km a nie 1000.Dziennikarze znowu coś pokręcili?
  • ~vv
    (2014-10-04 16:38)
    Samochody Volvo serii S, V z silnikiem D5 wykręcają powyżej 1000km na zbiorniku przy niezłym "pierdnięciu" do tego, więc rewelacja Wagena od Volks'a to to jest żadna.
  • ~jot
    (2014-10-04 17:50)
    Moja C5 z 2 l. dieslem spokojnie przejeżdża 1000 - 1300 km na jednym zbiorniku.