• ~Aauttorr..
    (2014-09-16 10:43)
    a gdzie sa polskie samochody?. Nie ma ani jednego?. POtwory zzdydoszatanskie POniszczyli wszystko co polskie . . POniszczyc i ich obowiazkowo..
  • ~azazis
    (2014-08-19 00:49)
    wydaje mi się zbyt droga :(
  • ~wódz lemingów
    (2014-08-18 10:30)
    "Lekarstwo na dziurawe drogi."
    Porada dla lemingów- byle z kasą- co u lemingów jest rzadkością, znaczy się kasa.
    Na dziury w drodze kup se SUV-a z szerokimi oponami.
  • ~Leon
    (2014-08-18 11:54)
    Porada dla bezmózgich Pisiorów: kupta se Favoritkę i jeździjta nią do kościoła i na działkę w kapeluszu!
  • ~Napoleon
    (2014-08-18 12:39)
    Porada dla Leona: nic se nie kupuj tylko dalej rób "łaskę" trampkarzowi.
  • ~dwie tony...
    (2014-08-18 15:41)
    Ciekawe na jakim dystansie te dwie tony pociągnie i gdzie. 3,5 tony ciąga się Patrolami, a i przy dwóch też już mają one co robić. Poza tym, czy stosunek DMC samochodu do DMC przyczepy zostanie zachowany w wymaganej przepisami dla tego typu pojazdu proporcji, czyli DMC przyczepy * 1,33= DMC samochodu? Przy DMC przyczepy 2 tony, mi wychodzi dmc samochodu 2,66 tony. Czy ta Skoda ma DMC 2,66 tony? Patrol przy konstrukcji ramowej i przy dwóch sztywnych mostach ma ~2,9 tony DMC. Jednym słowem załadowana zgodnie z przepisami przyczepa o DMC 2 tony dla tej Skody, to jest samobójstwo dla kierującego i spore zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.
  • ~kapciowy
    (2014-08-18 15:45)
    Taki rozdeptany kapeć - idealny dla mnie.
  • ~sandrzej
    (2014-08-18 18:11)
    Nie czeski producent, jaki czeski producent tępe dziennikarskie pały. Właścicielem Skody nie są Czesi!!!
    Może natomiast być - właściciel Skody produkowanej w Czechach, wprowadził na rynek...
    Tępota polskich dziennikarzy nie zna granic!!!
  • ~sandrzej
    (2014-08-18 18:19)
    Wiem, że Czesi bulą za reklamę, produktów wykonywanych w Czechach,
    ale nie można pisać o modelu Opla wykonywanym tylko w Polsce,
    że polski producent wprowadził na rynek model "Cascada"

    A pismaki tak piszą o Skodzie, której właścicielem i konstruktorem nie są Czesi.
  • ~sandrzej
    (2014-08-18 22:38)
    Polski producent silników wprowadził na rynek nowy produkt:
    123 mln zł kosztowało dostosowanie fabryki Toyoty w Wałbrzychu do produkcji zmodernizowanego silnika do modelu Aygo. Do końca października władze fabryki zamierzają zwiększyć zatrudnienie o około 350 osób. Jak podkreśla prezes Toyota Motor Poland, nową propozycja w segmencie A cieszy się dużą popularnością wśród klientów, nie tylko ze względu na oszczędny silnik, lecz także możliwości personalizacji.