• ~lovja
    (2014-08-03 19:51)
    Sami jesteście niedouczeni - panda 4x4 to zupełnie co innego. Panda cross jest nowa.
  • ~faser
    (2014-08-06 21:33)
    to nie jest terenówka. Jak ktoś chce kupić sobię prawdziwą terenówkę z reduktorem itd w luksusowym wydaniu to polecam toyote land cruiser ;-)
  • ~Normalny
    (2014-08-31 15:38)
    Czytając te wszystkie wypociny dochodzę do wniosku, że autorzy chyba zapieprzają na piechotę i zazdroszczą tym, co mają cztery kółka, nawet byle jakie. Ja mam 19-letnią Toyot Corollę i jestem zadowolony. Cztery kółka to daszek nad głową i możliwość przenoszenia się tam, gdzie się chce. Każde cztery kółka są dobre, nowe, stare byle tylko się toczyły względnie tanio. Ot, co!
  • ~Joo
    (2014-08-30 18:53)
    Czas na terenówkę hulajnogi...
  • ~seicento 900ccm
    (2014-08-23 21:16)
    Widzę tu stado nowobogackich naukowców od siewnika z napędem nożnym,Jak ktoś ma ochotę kupić hulajnogę z napędem elektrycznym to jego wola.Tutaj dyrektorzy dyktują kup sobie Toyotę land coś tam coś...a ja patrzę na toto jako na zgrabne toczydełko gdybym był wędkarzem,leśnikiem doktorem na głuszy to sprawiłbym sobie autko.Krytykanctwo to domena posiadaczy zdezelowanych ścigaczy z przerdzewiałą rurą wydechową.
  • ~Zenon
    (2014-08-11 21:08)
    Główny rynek zbytu dla tego Fiata to włoskie alpejskie miasteczka.
  • ~janles62
    (2014-08-10 15:59)
    coś jak stary maluch z dodatkiem 4x4-po co komu taka zabawka
  • ~ważka
    (2014-08-09 17:27)
    coś takiego bym kupiła, pytanie tylko po co ;) normalne auto też daje radę. kupiłam sobie zwykły samochód, który pasował do moich potrzeb.wzięłam na niego kredyt samochodowy z getinu bo mieli tak dobre warunki,że nie było nad czym się zastanawiać i teraz jeżdżę z przyjemnością.
  • ~Korcia
    (2014-08-08 13:31)
    niema konkurencji na rynku bo nikt inny przy zdrowych zmysłach by czegoś takiego nie zaprojektował? Jak będę chciała mały samochod, wybiore yarisa. Jak bede chciala cos bardziej terenowego, to bedzie to rav4. a jak po całości to Hilux. ale nie jakis kolaz szalonych pomyslów projektantow ktorzy maja klientow za idiotow chyba.
  • ~Basia
    (2014-08-06 14:15)
    na co komu ten dziwoląg? fuj. Mały samochód ma być małym samochodem. Tak jak bardzo podoba mi się nowy yaris po liftingu, to jego wersja pseudoterenowa by mnie chyba zabiła. Mini Hilux chyba :)