• ~Tomasz33
    (2014-06-22 18:05)
    Wysilony silnik = mała jego żywotność i wysoka cena naprawy, czyli nic za darmo.
  • ~66
    (2014-06-23 11:27)
    @Tomasz33 tylko wiesz kto dziś samochodem jeździ dłużej niż 10 lat. (Pomijam polaków)
  • ~AC
    (2014-06-23 11:36)
    Niemcy niech się schowają ze swoimi silnikami. Najlepsze silniki benzynowe na świecie to Ford, Honda i może Toyota. Pozostali niech się uczą jak się robi silniki. Pozdrawiam.
  • ~Ferrari NIE MA SPRĘŻARKI!
    (2014-06-23 11:37)
    To ważne dla porównań i oceny.
  • ~Pingo
    (2014-06-23 12:18)
    140KM i 9s do setki?
    To powinno być max 8s.
    Miałem Rovera 218 Coupe, o wiele cięższy i robił do setki w 8s, No ale nie miał turbo i tylko 136KM.
  • ~Pingo
    (2014-06-23 12:20)
    Właśnie zauważyłem inną nowość w tym samochodzie - '...została wyposażona w poprawioną namulaną pięciobiegową przekładnię.'
    Pewnie muł zamiast oleju, super!!!
  • ~no tak
    (2014-06-23 12:43)
    co z tego jak to tylko ford a ten jest gó-no wort.
  • ~mikolaj
    (2014-06-30 17:55)
    hmmm, ja jednak lubie pojemnosc. Myslalem, ze moje marzenie o bmw 330d sie nie spelni, ale udalo sie z kredytem w Getin
  • ~mimo to Jazz fan
    (2014-07-01 20:29)
    Do AC. Miałem Renault Clio 1,2 teraz mam Hondę Jazz, też 1,2. Oba przerobiłem na gaz. Renault miał 75 KM a Honda ma 78KM ( do tego dwie świece w każdym cylindrze) Renault nie dosyć, że lepiej przyspieszał to jeszcze palił cały litr gazu mniej niż Honda. Jeden i drugi pomiar dotyczy wielomiesięcznego dojazdu do pracy tymi samymi drogami z tymi samymi znajomymi.Tutaj oceniam jedynie silnik bo nadwozie Jazz-a (wśród samochodów w tym rozmiarze) nie ma konkurencji.( m.in.: jakość tworzyw szt., obszerność-bak pod przednimi siedzeniami i dodatkowa możliwość wożenia wielkich bagaży pod tylnym siedzeniem). Tak się utarło, że Renault i Fiat są gorsze od niemieckich, lecz przez lata to silniki włoskie i francuskie rządziły w F1 a swego czasu Honda, Toyota i BMW wycofały się z F1 bo nie nadążały.