• ~sarach
    (2014-06-11 09:49)
    toyota postawiła na przystępny dla wszystkich samochód i słusznie. aygo jest małe, malo pali, po mieście "zwinne" -idealny samochód miejski.
  • ~rondA
    (2014-06-05 21:03)
    tak skutecznie bombardowali zdjęciami aygo w necie, że jak tylko będzie już dostępna u nas, umawiam się na jazde próbną. cos małego i ekonomicznego (ale z charakterem!) akurat jest mi potrzebne odkąd do pracy mam "ciutek" dalej niż 6 przystanków autobusem.
  • ~kelis
    (2014-06-06 11:12)
    aygo faktycznie toyocie wyszło. zgrabne i wyraziste, ciekawe jak cenowo będzie wyglądalo, chociaż gdzieś mi przemknęło że toyota jakąś promocję na aygo uruchamia.
  • ~marek
    (2014-06-14 18:46)
    super jest ta czarna. podoba mi się design tej nowej aygo, ciekawy jestem jak spalanie.
  • ~arantxa
    (2014-06-17 22:43)
    produkcja silników w Wałbrzychu do aygo ruszyła pełną parą. tak ciekawie odświezony samochód skazany jest na sukces. a to mam nadzieję przełoży się na zwiększenie zatrudnienia w wałbrzyskiej fabryce.
  • ~Andrzej
    (2014-06-18 07:47)
    Nie wiem czy słąbo się rozglądałem, ale pierwszy raz widzę, że aygo jest dostępne w kolorze niebieskim. Obiecałem córce, że po obronie magisterki dorzucę się jej do nowego samochodu, koniecznie muszę jej to pokazać ;D
  • ~maja21
    (2014-06-19 15:24)
    jaka będzie cena najtanszej nowej aygo? szukam wlasnie malego samochodu i powiem, ze patrząc na ten lifting, jestem zainteresowana toyotą aygo :)
  • ~helka
    (2014-06-22 23:46)
    mi podoba się najbardziej czerwona wersja kolorystyczna. aygo jest bardzo kompaktowym autem, więc idealnie nadaje się do jazdy po mieście
  • ~coco