• ~Jack
    (2014-06-01 13:49)
    Szkoda gadać. Ja sem netoperek.
  • ~sds
    (2014-06-01 12:07)
    Czym kuszą czeci? Moga kusić piwem co najwyżej a nie Skodą. TO niemieckie auta dokładnie tak jak Seaty. Bentley jest bardziej angielski niż Skoda czeska bo Niemcy mają tylko prawo do znaku towarowego a same auta są nadal brytyjskie. Równie dobrze można napisac czym kusza Polacy budując Astrę? Pierogami chyba moga kusić.
  • ~Zenon
    (2014-06-01 11:59)
    Skoda nie atakuje nowym modelem tylko nową wersją wyposażenia. Cena na poziomie 100 tys. zł za ten model sprawi, że każdy logicznie myślący kupi Hondę Accord lub Mazdę 6:-)
  • ~Jack
    (2014-06-01 13:53)
    Dziennik to się chyba uwziął na tą skodę i ciągle w artykulikach ją promuje, dostał pewnie w łapę. Czy nie ma już ciekawszych aut do zaprezentowania?
  • ~wjw
    (2014-06-01 15:42)
    Skoda jako marka jest niestety mocno przereklamowana.
  • ~sandrzej
    (2014-06-01 17:06)
    Dziennik zapomina dopisać "to była reklama" albo "artykuł zawiera lokowanie produktu"
  • ~sandrzej
    (2014-06-01 17:12)
    Czesi kuszą dojazdem do fabryki w Czechach swoich robotników. Dziennik gdyby mu zapłacić, napisze nawet o chińskim Mercedesie i rosyjskim Boeing-u.
    Tak się tanio sprzedajecie?
  • ~sandrzej
    (2014-06-01 17:34)
    Polacy będą produkować kolejny model samochodu. Z taśm montażowych poznańskich zakładów Volkswagena będzie zjeżdżać nowa generacja Skody Roomster - poinformował czeski dziennik "Mlada fronta Dnes".

    Co teraz Dziennik napisze:czeski produkt, polski produkt, czy auto z Poznania robione przez Wolksvagena.
  • ~no to w wersji emejsing robi się tylko 106 tys.
    (2014-06-01 17:54)
    Pewnie redaktory z Dziennika jeżdżą nowymi skodami z tym obciachowym kurczakiem na masce i na kierownicy. Jakoś nie wierzę, że te skody są najlepiej sprzedającymi się autami w Polsce a już te dodatki typu skóra eko , kilkanaście głośników,przyciemniane szyby, podgrzewane fotele za 7 tys. to jest śmieszne. Na rynku aut używanych można znalezc lepsze.
  • ~RS 220 HP...i po temacie.
    (2014-06-03 17:15)
    Ach te nasze rodzime, betonowe stereotypy...Że czeska? Że Skoda? I co z tego?. Czesi się znacznie lepiej rozwijają niż my. Mają swoją, silną markę. Mniej hałasują wokół siebie, a co najważniejsze nie sprowadzają na potęgę wysłużonych, wręcz zaje...nych, w 90% przypadków powypadkowych tzw. zachodnich, wieloletnich aut. Wolą skromniej, ale nowe. Itd. Skody są owszem bezemocjonalne (jak większość aut, to przeież nie Maserati, Dodge Challenger, czy Ferrari etc.), ale zwyczajnie praktyczne i nie przepłacone. Solidne. No, ale Polacy...