• ~pro_ed
    (2014-05-29 09:56)
    odświeżony yaris wygląda super! nowoczesne miejskie auto. dużo podobieństw widać w designu do nowego aygo. czekam na wiecej info o nowym yarisie, bo interesuje mnie, czy w wersji hybrydowej udało się toyocie jeszcze bardziej obniżyć spalanie w stosunku od trzeciej generacji.
  • ~hajbrid
    (2014-05-29 21:36)
    Tez mi sie podoba ta nowa yariska. Ciekawe jakie silniki ma zamiar toyota ładować do niej? Czy będa jakieś nowinki technologiczne jeśli chodzi o wyposażenie??
  • ~hajbrid
    (2014-05-29 21:46)
    Zgadzam się nowa yariska wygląda super. Grill ma bardzo podobny do nowej Aygo. Ciekawe jakie silniki toyota ma zamiar do niej ładować. Wiecie czy będzie jakieś zaskoczenie??
  • ~kwach
    (2014-05-31 17:57)
    jeżeli chodzi o przód to powiem tylko , Yarisie nie jedż tą drogą
  • ~lone_aa
    (2014-06-02 09:11)
    Odświeżony Yaris zyskał na wyrazistości. Zmiana na lepsze. ruszy sprzedaż i będzie w czołówce najlepiej sprzedających się samochodow :)
  • ~janusz
    (2014-06-14 19:15)
    nie rozumiem negatywnych komentarzy. nowa yariska wygląda naprawde fajnie! gdybym teraz miał kupowac mniejsze auto na pewno bym się nad nią zastanawiał.
  • ~mi_TAR
    (2014-06-17 22:53)
    zawsze są ogromne oczekiwania gdy ma wejsc nowa wersja tak popularnego samochodu jakim jest yaris. moim zdaniem toyota zdała ten test. ciekawie odswieżona linia, poprawione wnętrze. mocno promowana jest wersja hybrydowa i pewnie na nią wasnie wielu ostrzy zeby.
  • ~karina66
    (2014-06-18 21:21)
    moja córka oszalała na punkcie nowej Jariski. strasznie podoba jej się ten nowoczesny design i najbardziej w czerwonym kolorze, bo lubi się wyróżniać. z tego co wiem, to dobre autko do jazdy po mieście. myślicie że to dobry ybór?
  • ~vitala
    (2014-08-10 21:17)
    ~karina66
    Jariska to jak najbardziej dobry wybór. zwłaszcza dla początkujących kierowców. auto mało pali a do tego jest bardzo kobiece :)
  • ~mundek
    (2014-10-24 22:35)
    super autko dla mlodych dziewczyn piekna stylistyka zwlaszcza w bogatszych wersjach,