• ~kier
    (2014-05-19 20:24)
    Z przodu liceum, z tyłu muzeum.
  • ~ktol
    (2014-05-19 20:40)
    Cekawe dlaczego Wy nie macie wlasnych samochodow? Nabijacie sie z innych i kradniecie za granica.
    Studentow u Was na potege, studia do doopy? Tylko sie zastanawiam!

    do Omena
    A dlaczego Niemcy maja Was bronic? Czolga tez nie potraficie zbudowac?
    Z szabelka na ruskch ? Wszystko juz bylo, Wy geroje!
  • ~do:~kier
    (2014-05-19 21:17)
    Zbuduj se swoj wlasny, idi..oto. Nie potrafisz? Nie nauczyli cie w szkole ?
    Od Niemcow sie ODPIEP...Z! Wystarczy , ze na ciebie nieudacznika b ulic musza. Odzywaja sie tu naprawde ... nie wiem jak powiedziec- podstawowka?
  • ~OMEN
    (2014-05-19 21:43)
    Taa... @ktol20:40 - Zilości błędów w Pana poście wnoszę iż dłuższy czas jest Pan po zachodniej stronie Odry. Być może , posługując się słabo j.polskim nie zrozumiał Pan mego postu. Więc wyjaśnie . Mając na względzie zachowanie rządu niemieckiego w kwestii rosji, sugerowałem, że macie wy, Niemcy okazję do dobrego 'geszeftu". Wyprodukować i sprzedać.
  • ~vh
    (2014-05-19 14:26)
    niedlugo dla was barany fiat 126p bedzie limuzyna... nauczcie sie ze limuzyna to samochody klasy BMW serii 7 a nie seria 3 vczyli cos jak Opel Astra czyli pierdzikolko na wyjazdy do supermarketu po zakupy
  • ~jot
    (2014-05-20 10:33)
    Brzydkie to!
  • ~mir
    (2014-05-20 02:06)
    ooo i w DZ siedzi gimbaza na stażach ??? :))))

    Ludziki z mlekiem koło nosa, Audi A3 to najmniejsze Audi, jak Golf, w sumie to samo, do jeżdżenia do niemieckiego Lidla po wurst i kartfolen :)
  • ~OMEN
    (2014-05-19 17:03)
    Taa... Lepiej niech Niemcy szykują nowe Leopardy. Gdy ruskie uderzą na Europę, będą się sprzedawać jak ciepłe bułeczki...
  • ~olek
    (2014-05-20 07:57)
    jak dostane kredyt w Getin to kupie A3 z 2010 roku, tamten model dla mnie to ideal !