• ~olo
    (2014-04-21 15:02)
    zaden hit a sprzedaz kolosalna, polacy nie rozumieja na czym polega biznes
  • ~OCENA
    (2014-04-21 11:21)
    ZADNE CUDO.WOLE SYRENKE. JEST NASZA.
  • ~re: ocena
    (2014-04-21 12:25)
    O to chodzi! Tez wole syrenke!

    Od ... dziesieciu lat Polska nie produkuje NIC!!! Nawet gloopiej syrenki nie moze wyprodukowac.
    Polscy " fachowcy" sa na zmywaku! Warto inwestowac w ich studiach, jesli tylko
    potrafia zmywac? Studia w Polsce to przedszkola!!! Trza zaorac ten kraj!
    Te uniljne datki to wyrzucone pieniadze. Przekonalem sie przd paru dniami- piekna restauracja i hotel - za unijne datki??? Chodzi o to, zeby polsscy kapitali scie sie wzbogacali??? Mysle, ze nie.
  • ~diana
    (2014-04-21 14:50)
    żaden hit...stylistyka siermiezna bez gustu bez porywu..
  • ~THUSZ
    (2014-04-21 17:12)
    only TOYOTA COROLLA Z USA ! AUTOMAT ,SKURA I FULL WYPAS AZ MOZNA POWIEDZIEC NIE DLA POLAKUF !
  • ~samochodziarz vw suv boss
    (2014-04-21 20:06)
    tak jest ze wszystkie rzeczy ktore kupuje to tylko niemieckie -to test kultura techniczna i mysl inzynierska najwyzszej swiatowej klasy. Znajomi jak przchcodza to widza te niezawodne produkty, niepsujace sie od lat, paracujace i warte tych cen i pieniedzy. Powiem szczerze zazdroszcza, bo wiekszosc kupuje dziadostwo.Byle tanio -aleco nic nie kosztuje tez niejest nic warte. Nabylem czesc wiadocej kultury niemieckiej i ich mentalnosci, jezyka -wtedy rozumie sie cos z zycia i swiata.

    Popatrzmy na te zdjecia, mowia same za siebie- inny swiat, inna kultura, poprostu niemiecka perfekcja.
  • ~mike
    (2014-04-21 21:51)
    vw touareg to taki q7 dla biednych... zadna rewelacja
  • ~wojtek
    (2014-04-21 22:49)
    Nie mamy się czym pochwalić to chwalimy niemieckie,,,
  • ~Markus
    (2014-04-22 07:22)
    mike 2014-04-21 21:51: wpis typowego Polaczka-cebulaczka.
    Nie stac cie pewnie nawet na dacie, a piszesz znafco tu ze to taki Q7 dla biednych.
    Zenua!
  • ~jacóś
    (2014-04-22 10:20)
    OCENA2014-04-21 11:21

    ZADNE CUDO.WOLE SYRENKE. JEST NASZA.Maz rację,bo nic nie może się równać z pięknym biustem polskiej syrenki.