• ~technik
    (2014-04-03 14:26)
    Niemcy znowu wyprzedzaja konkurencje w dziedzinie techniki, a Polakom znowu POzostaje rola komentatorow kolejnego niemieckiego sukcesu, bo premier Tuisk zainwestowal w Orliki zamiast zainwestowac w nauke.
  • ~technik
    (2014-04-03 14:26)
    Niemcy znowu wyprzedzaja konkurencje w dziedzinie techniki, a Polakom znowu POzostaje rola komentatorow kolejnego niemieckiego sukcesu, bo premier Tuisk zainwestowal w Orliki zamiast zainwestowac w nauke.
  • ~Lech Kaczyński
    (2014-04-03 14:50)
    No i dzięki tym Orliki mamy kadrę elegancką - hehe idąc tym tropem pomyślmy jakich to naukowców byśmy mieli jakby Tusk w nich zaczął kasę pompować ;)
  • ~groszku
    (2014-04-03 15:18)
    Plus zestaw paneli fotowoltaicznych i GRA GITARA ! Taki zestaw powinien się zamortyzować . Moim zdaniem takie panele zamontowane na dachu z soczewkami
    wzmacniającymi ( jak u FORDa ) lub sprzedawane w zestawie wraz z autem do
    zamontowania obok garażu - to jest TO ! i przyszłość motoryzacji . Póki co , jeszcze trochę drogo , ale to tylko kwestia czasu . Rewolucja w transporcie znajduje się
    już za zakrętem i zaczyna być widoczna . Cieszę się ,że dożyłem takich czasów .
    Co za szczęście ,że ludzkość przestanie zatruwać powietrze , którym oddycha . :) Pozdrawiam wszystkich P.S. - z PV jazda może być jeszcze tańsza . Naswyżki energii można zmagazynować i wykorzystać do ogrzewania domu .
  • ~POmyleniec
    (2014-04-03 15:19)
    re:~technik
    Sopko. Wyprzedzimy Niemców w kosztach przejechania tych 100 km.
    Dzięki temu, że premier Tusk zainwestował w utratę kontroli nad rynkiem energetycznym w Polsce na rzecz Niemców i Rosjan.
  • ~Pięciokołowy samochód na ciepłą wodę z kranu.. .
    (2014-04-03 16:00)
    "Na przejechanie 100 km tym pięciodrzwiowym samochodem należy wydać zaledwie 6,55 zł" - powiedział Tonder.


    Czyli za 66 zł przejedziesz 1000 km!

    Ho, ho, ho, ho...!

    A więc - jak masz to auto i zbędną stówę albo dwie - no to możesz już sobie pozwolić na emigrację do najdalszego zakątka Europy, gdzie są w powszechnym użyciu normalne auta, co to palą 8 - 10 litrów na 100km!

    Szerokiej drogi!
  • ~vrt
    (2014-04-03 16:24)
    do podwiezienia dzieci do szkoły wystarczy...i to by było na tyle

    Zgadnijcie kto to powiedział ???: "...dopóki mamy ropę na świecie nic innego nie będzie opłacalne"...CEO znanego koncernu paliwowego do dziennikarza FT...w nieoficjalnej rozmowie oczywiście.
  • ~ZOLNIERZE AK
    (2014-04-03 21:17)
    / A ja nabylem- Mercedesa- 124 w z KC- DDR- ma 25 lat- kombi- skora- jest jak- NOWY -SPRAWNY -BLACHY I STAN - lepszy od NAJNOWSZYCH MODELI- jak by dzis Wyjechal z Fabryki- jest pierwsze - 2oo tys- a do MILONA- 8oo tys -/ Ciekawa historia-; Moze znajde kolekcjonera- NA AUTO PO- HONEKERZE Z DDR- spadek - moze z SLD - bo ja bez Czerwonych ligitymacji-