• ~Zenon
    (2014-03-29 09:25)
    Sądząc po felgach to model na tory, drezyna:-)).
  • ~rychu
    (2014-03-29 14:55)
    rownie dobrze moga pokazywac konia z piecioma nogami - tez stoisko bedzie oblegane !!! VW prezentuje samochod spalajacy 1 litr ropy na 100 km, a te oszolomy Warszawe - potwora z silnikiem V10 !!! stylistycznie, linia karoserii to tez gniot !!! ale niech sie chlopcy bawia, pozniej beda narzekac ze "Polacy nie sa patriotyczni" i nie chca kupowac ich Warszawy !!! moze ci chlopcy nie wiedza ze sowieci wmusili nam Warszawe i bylo to przez wiele lat zlo konieczne !!! do takich sentymentow sie chlopcy odnosza ??!!
  • ~kubek
    (2014-03-30 08:42)
    I widać to obleganie stoiska, trzech dupków na krzyż.
  • ~absinth3
    (2014-03-30 07:19)
    Czy żaden jełop nie widzi różnicy między Wratislavia a Varsovia?
    Jeśli poziom konstrukcji idzie w parze z intelektualnym a pewnie idzie, to szkoda. Załóżcie tam zamiast wydechu - dymnik: błąd podobny
  • ~to bardzo cenna inicjatywa
    (2014-03-29 23:03)
    No i co to ma być? Ten gipsowo kartonowy odlew może i jakieś tam kształty ma ale to wszystko, nikt nie wpadł na pomysł aby opony założyć? Koziołek i s-ka to tacy amatorzy gawędziarze.
  • ~polski jelopa
    (2014-03-29 20:28)
    Glupie Poloki !!
  • ~tomek
    (2014-03-29 18:50)
    a jakie były skody i kijanki na początku niedopracowane trochę niemodne i odstające od konkurencji teraz tak jest z Dacią. Dzisiaj skoda i kia i hundaj biją rekordy sprzedaży są dopracowane i walczą z niemieckimi samochodami.
    Pamiętajcie że polacy są w super konstruktorami mają fajne pomysły .Trzymam kciuki za ten projekt
  • ~kowal
    (2014-03-29 17:52)
    Nawiedzonych w Polsce nie brakuje. Cywilizowane firmy samochodowe pokazuja nowy model na krotko przed wejsciem na rynek, juz po probach w roznych strefach klimatycznych. Nie wiem dlaczego media onanizuja sie tym badziewiem budowanym w wiekszym garazu, ktore ani wewnetrznie ani zewnetrznie nie dorownuje nawet koreainskim produktom, o europejskich juz nie mowiac, a silnik z BMW to jest tylko czesc samochiodu i to jeszcze nie polska.
    Szanujace sie firmy lokuja w nowy produkt setki milionow euro po to aby samochod mial szanse zdobycia rynku i to jeszcze dopiero w praktyce okazuje sie czy koncept byl konkurencyjny.
    Cala bajka z Warszawa jest smiechu warta i nie wiem dlaczego tak wielu sie tym
    podnieca. A pieknis to jest taki ze niedaj boze aby mi sie w nocy przysnil.
  • ~chłop
    (2014-03-29 16:04)
    co za ********
  • ~realista