• ~uifg
    (2014-03-28 23:35)
    moze po 499 km ma jeszcze pol baku tylko pryndu mu brakuje
  • ~Paweł
    (2014-03-29 09:09)
    W prospektach samochodowych wszystkich firm dane dotycząca spalania są znacznie zaniżone.
  • ~Pasjonat Motoryzacji
    (2014-03-29 10:49)
    Jak zwykle w samochodzie przód ładny a tył brzydki -.-
  • ~Outsider82
    (2014-03-27 17:50)
    Skoro 10L - 500km
    Zatem 1L - 50km

    Coś tu nie gra.
  • ~zser
    (2014-03-27 17:40)
    Czy autor tego artykułu skończył podstawówkę??? skoro twierdzi że 0,9 x 5 = 10...
  • ~eko
    (2014-03-27 20:15)
    Nie chce mi się przewijać okienek, żeby to doczytać, ale trzeba brać pod uwagę, że to hybryda i jest też odzyskiwanie energii. Będzie poniżej 1 litra jak się wszystko policzy. Przecież gdyby był błąd arytmetyczny, czy jakiś inny to od razu by im to wytknęli. Tym bardziej konkurencja.
  • ~jazu
    (2014-03-28 06:41)
    a prad do tej hybrydy to za darmo jest? moze angela sprezentuje?

    Calkowicie elektryczny samochow spala 0 litrow na 10, 100 i nawet 1000 kilometrow. To jest dopiero cos. VW zapomnial usunac silnik spalinowy z tego modelu, dlatego tez wynik nie jest zerowy.

    A ze na pradzie przejedzie moze 300 km to juz inna bajka. POtem mozna isc spac do motelu auto nastepnego dnia znowu gotowe do przejechania tej samej trasy. Zima ten dystans ulega zmniejszeniu.

    Tak wiec Ferdynand nie wymyslil nic nowego.

    No i koszt zakupy takiego cacka..i koszt zakupy nowego akumulatora (lub wynajmu, gdyz tak sie obecnie praktykuje). Jest to na razie dobry biznes dla producenta ale nie dla uzytkownika.
  • ~ełgieniusz
    (2014-03-28 08:54)
    rasowe sportowe auto!
  • ~Luckymag
    (2014-03-28 10:05)
    Bardzo oszczędny. Inwestycja w to auto zwraca siępewnie już po jakichś 150 latach jazdy wyłącznie po autostradach.
  • ~autofan
    (2014-03-28 14:00)
    Cofnięte siedzenia pasażera powoduje, że jakiekolwiek lody w tym aucie nie mają miejsca