• ~Piotr
    (2014-01-09 13:39)
    luxus, shoping...ale grać w tenisa nie ma komu...
  • ~KAMERNY
    (2014-01-09 20:33)
    WIDZITA ZAZDROSNEGO ESBEKA
  • ~ewa
    (2014-01-09 14:09)
    Trzymam kciuki za Panią i podziwiam, ze nie jest PAni durną lemingówka
  • ~greg
    (2014-01-09 14:40)
    Pracuje to ma.
    Kupiła za swoje, a taki Tusk od 20 lat na naszym garnuszku.
  • ~Łowca kmiotków
    (2014-01-09 14:34)
    ~@@@@@ Piotr2014-01-09 13:39

    Idź pajacu i zagraj. Chętnie zobaczę twoje umiejętności durny kmiotku.
  • ~jankop
    (2014-01-09 16:25)
    ładna dziewczyna w ładnym aucie
  • ~KiNo
    (2014-01-09 16:28)
    Do takich jak greg :
    Kupila za swoje... Czy TY wierzysz w gwiazdora, skoro tak piszesz to myslisz
    zapewne , ze ziemia plaska jest... Zaden ze sportowcow z jakims nazwiskiem
    nie musi placic, to jest sponsoring. Nawet jej mowa jest sponsorowana , tylko
    jak pod prysznicem jest, to moze wtedy nie sponsorowana jest. Skoro sportowiec ( np. Federer albo Williams ) soba pozostaje, to niech korzysta
    z tego co mu proponowane jest. Ale tacy jak greg pisza o "pracy" trudno
    uwierzyc ,ze tacy eksperci w XXI wieku jeszcze taaaaaka wiedze maja...!
  • ~sliski
    (2014-01-09 18:39)
    Agnieszka Radwańska jest ambasadorką Lexusa - najlepsza polska tenisistka nawiązała współpracę tuż przed turniejem wielkiego szlema Wimbledon 2012. Dzięki temu w lipcu 2012 roku testowała model GS. Na początku 2013 roku przedłużyła umowę i do dyspozycji dostała limuzynę LS. Teraz jak powiedziała Radwańska w rozmowie z portalem dziennik.pl jeździ najnowszą generacją lexusa LS 460
  • ~słowianin
    (2014-01-12 02:00)
    Agnieszka gra i to gra dobrze. Czego nie można powiedzieć o piłkarzach. A każdy z nich zarabia porównywalnie. jeździ lexusem. Za swoje. A Tusk i jego ferajna za NASZE! Nie czepiajcie się dziewczyny.
  • ~Bader
    (2014-04-28 23:16)
    Szkoda że Radwańska nie ma dystansu Kubicy. Irytuje mnie kiedy dobry sportowiec robi z siebie mentora od wszystkiego. Skrajnym przypadkiem jest Adamek który wpadł na pomysł zrobienia z siebie błazna. Można i tak. Radwańska niepotrzebnie wygłasza polityczne teksty. Wystarczy że gra w tenisa reszta naprawdę jest zbędna.