• ~kotti
    (2014-01-08 15:34)
    szału nie ma , a i tak w rzeczywistości będzie wyglądał zupełnie inaczej
  • ~Zygmunt
    (2014-01-08 16:36)
    Zamiast "Szwedzki producent ujawnił pierwsze zdjęcia ..." powinno być "Chinski producent ..."
  • ~dffswe
    (2014-01-08 16:48)
    Może i chiński producent, ale designerzy i inżynierowie są europejscy. Już od dawna chińskie nie znaczy gorsze, Większość podzespołów w najnowocześniejszych urządzeniach produkowane jest w Chinach.
  • ~rudy z budy
    (2014-01-08 17:46)
    Owsiaka nie wspieram, nie daję na Złotego Melona
    a dlaczego forum pod Owsikiem zamknięto?
  • ~Jak Owsiak robi z nas idiotów
    (2014-01-08 21:24)
    Jest 1989 rok, tłumy „zdegenerowanej” młodzieży biją się z ZOMO, okupują komitety PZPR, krzyczą „Sowieci do domu”. Ale wkrótce zaczyna się demokracja i w TVP pojawia się program Jerzego Owsiaka, w którym leci – szok – zakazana dotąd muzyka. Potem dzięki Owsiakowi degeneraci okazują się – szok jeszcze większy – wspaniałymi ludźmi, ratującymi życie dzieciom w czasie Orkiestry

    Wdzięczni czynią go swym idolem. A on sączy im „buntowniczą” ideologię antypolityczności w antyklerykalnym sosie. Liderzy młodej antykomunistycznej opozycji zostają odcięci od buntowników z nowych, wychowanych na Owsiaku roczników. Najniebezpieczniejsza zawalidroga dla III RP zostaje usunięta.
    Opowieść o Jerzym Owsiaku zaczynam od tego obrazka, bo dotyczy mojego pokolenia, obserwowałem to jako licealista, w czasie Okrągłego Stołu mający 16 lat. Ale Owsiak – chcę to pokazać – powtarza ten scenariusz w różnych wariantach od połowy lat 80. do dziś.
    Kolejna odsłona owego scenariusza czeka nas w najbliższy weekend, kiedy szczęśliwiec wylicytować może na rzecz WOŚP nawet kolację z… Robertem Biedroniem. Oraz – szczyt prorządowego lizusostwa ‒ dzień w fotelu wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Zgoła inaczej traktuje Owsiak opozycję, czego dowodem wulgarny bluzg na Antoniego Macierewicza czy wezwanie do atakowania dziennikarzy Telewizji Republika. Bo „nonkonformista Juras” zawsze jest po stronie silniejszych.

    Owsiak – żywa Ewangelia i posłaniec Ducha Świętego
    [pozostało do przeczytania 95% tekstu]
  • ~Q
    (2014-01-09 06:07)
    Redaktorzy... przecież to odpowiedz na Range Rovera Evoque coupe... raczej. Jaki Mercedes ?
  • ~lans
    (2014-01-09 13:41)
    Zygmincie, Chinczycy są tylko właścicielami volvo, nie producentami. Wszystko w volvo jest europejskie!
    To, że jesteś właścicielem wypasionego mercedesa nie znaczy, że jesteś jego producentem! Producentem jest fabryka niemiecka. Jest to niemieckie auto. Podobnie jest z volvo. Jest to auto szwedzkie.
  • ~OB.
    (2014-01-15 05:01)
    Wyglonda jak tuk pancerny.
  • ~mej
    (2014-01-10 01:13)
    auto dla singla