• ~r:e~żart
    (2014-01-06 23:03)
    Ja spalam wiecej! Pojedynek?
  • ~POzyt
    (2014-01-06 19:17)
    2,5 litra to on spala na silniku elektrycznym, na benzynowym 22,5
  • ~kaczor donald tusk z kwasem....
    (2014-01-09 13:28)
    do tego silnika fsadzimy cale sld, po z palkociarna i sru matoluf na URAL i mamy spkuj z mamlasami czerwonymi Hej Hej gnoje tussskakomoruska wasze miejsce w ruskiej budzie...
  • ~ewa koby
    (2014-01-07 18:22)
    nawet 2.5 to za duzo spalania spalania smrodu lkw ciezarowki ktore zasmierdzaja zamowienia iternetowe
  • ~profesor
    (2014-01-07 01:06)
    Niemcy to mają najlepszych inżynierów - to Audi bedzie spalać ponizej 2 l na 100 km . Podczas jazdy z góry .
  • ~żart
    (2014-01-06 20:34)
    ja "spalam" (piję) 2 litry piwa na 100 km (pieszo)- niekiedy mam "przepały" do 20 litrów.
    Kiedy auto tyle "spali' - poinformujcie MA(tołki).
  • ~posiadacz cudu techniki
    (2014-01-06 19:50)
    Taaaak, napewno, tyle ze potem sie dowiemy ze tak naprawde to na prostej drodze
    z wiatrem w plecy - obecne auta pala wiecej niz stare bo waza wiecej - uczciwie liczy sie 1l na 100kg w miescie i cudow nie ma.
  • ~najważniejsze że ropa zaczęła tanieć
    (2014-01-06 19:05)
    Ten super samochód będzie super drogi a te 2 i pół litra to będzie palił w trakcie jakiegoś super eko drajwingu czyli przeliczyli to spalanie tak , że tym z audi wyszło 2,5 litra. Tak jak tu ktoś pisze praw fizyki się nie przeskoczy, nie da się pewnie 2 tonowym autem nawet hybrydowym z takim silnikiem 4.0 V8 biturbo 560 KM i 700 Nm osiągnąć tak niskiego spalania no chyba że waży tyle co seicento.
  • ~wow
    (2014-01-06 17:17)
    czy to prawda, że Niemcy opracowali nowe Audi które zamiast spalać, będzie produkować 2,5 l benzyny na 100 km ???
  • ~jatowiem1
    (2014-01-06 16:58)
    Naszych inżynierów wymordowali to teraz mogą się chwalić swoimi