• ~kierowca 01
    (2013-12-18 14:40)
    Wyglada juz prawie jak Hyundai. Tak trzymac!
  • ~jasiek
    (2013-12-18 20:26)
    Niedługo dogonią Hyundaia w jakości ale i tak nikt w Polsce do czegoś takiego nie wsiądzie.
  • ~ewa koby
    (2013-12-16 20:04)
    mercedes to znowu czolg i nigdy nigdy nie uwieze ze tyle pali to chyba tylko testy wypalania forsy nabywcow
  • ~dad
    (2013-12-16 22:19)
    mercedes sie skonczyl na w124 ... Generalnie dzisiaj robi sie samochody na wzor drukarek atramentowych, produkt ma byc tani i latwy w produkcji, a drogi w eksploatacji. Dzisiaj prawie wszyscy maja fabryki w Chinach, czyli prawde mowiac jezdzimy cinskimi autami ze znaczkami ktore znamy. Jedzilem w203 i powiem, ze jeszcze on ma dobra jakosc materialow wewnatrz, bo w204, to juz plastic w stylu daewoo. To co jest pokazane na tych zdjeciach, skory itp., to wystepuje tylko w modelach, w ktorych za doplate do bajerow trzeba dac wiecej, niz za podstawowy model, powodzenia ... pokarzcie podstawowy model, to go ocenimy, ten na zdjeciach, to cena x3 :)
  • ~emigrant zarobkowy
    (2013-12-17 00:41)
    @dad
    masz, rację co do pokazywanego modelu.
    to woda na młyn stowana przez wszystkich producentów a dziennikarzyny grają jak im dyrygent (sponsor) zagra.
    Jest tak: cena (przykładowo auto markiXXX) JUŻ od 49tyś. Fajnie! Ale testy są wersji full wypas za 94tyś (hehe) a jak kupisz tego biedaka za niecałe pięć dych to masz padline że szkoda słów...
  • ~NARODOWIEC
    (2013-12-17 12:40)
    TYLKO MERCEDESY KLASY S AMG PRODUKOWANE PRZEZ POLSKĘ SĄ COŚ WARTE. POLSKA MYŚL TECHNICZNA GÓRĄ. OD ZAWSZE TAK TWIERDZĘ.
  • ~oddac POLSCE s z m a l
    (2013-12-17 13:15)
    niemieckie ŚWINIE -kiedy nastapi zwrot POLSCE i POLAKOM reparacji wojennych za zamordowanie 6 milionów POLAKÓW za całkowite zniszczenie odradzającego sie przemysłu POLSKIEGO (Centralny Okręg Przemysłowy) za grabiez majatku Narodu POLSKIEGO dóbr kultury za doswiadczenia pseudolekarskie na więźniach obozów koncentracyjmych które przemyślnie wybudowaliiście cynicznie na terenie Rzeczypospolitej.
    Amerykańska i międzynarodowa Komisja ds Badania Zbrodni Niemieckich na Narodzie POLSKIM oszacowała że niemieckie ŚWINIE sa winne Narodowi POLSKIEMU 400 000 000 000 000 zł(słownie czterysta bilionów złotych) szacunek przybliżony -aktualizowany inflacją ! !
  • ~CALA SIEC
    (2013-12-17 14:10)
    auto marzen ! nie dla polakuf sorry ! automat ,skura szok !!! dla polakuf skoda fabia koniecznie kombi albo 18 letnie bmfu he he
  • ~very havy
    (2013-12-17 14:42)
    podaj adres domowy ~oddac POLSCE s z m a l - wysle lakarza psychiatre !!!
  • ~obserwatorka
    (2013-12-17 15:43)
    A gdzie Ania Mucha ???