• ~Mr.Citizen
    (2013-12-05 13:25)
    bb... zapłać od V8 podatek i ubezpieczenie co roku... to pogadamy... wszystko pięknie, tylko to nasze pierd... państwo...
  • ~bb
    (2013-12-05 12:15)
    Piękny!!! ale silnik 2,3 w mustangu to porażka... tu pod machą musi bulgotać V8!!!
  • ~dr polipropylen
    (2013-12-05 15:27)
    Taa, Ford MUSTAG jest super. ale wolałem Forda Mustanga.
  • ~Z USA
    (2013-12-06 04:23)
    Przepisy podatkowe i ceny benzyny w Europie zabiły motoryzację. Silnik samochodowy poniżej 2l to porażka i krótka żywotność. Większość kierowców w Polsce myśli, że tak ma przeciętny samochód ale gdy benzyna kosztuje około 0,8$ za litr (początek grudnia 2013) a zarabiasz powyżej 20$ za godzinę i nie ma podatku od samochodu ze względu na pojemność czy moc to może się okazać, że twoja żona jeździ po zakupy samochodem z 380KM a ty nie chcesz nim jeździć bo trochę za mało męski gdy w rodzinie są 2 lub 3 samochody. Przyjeżdżając do USA kilka lat temu miałem głowę nabitą europejskim wyobrażeniem o motoryzacji ile samochód powinien palić ile koni jaka pojemność skrzynia biegów itp. a tu wszystko stanęło na głowie bo okazuje się że to co wydawało się amerykańską motoryzacją nią nie było bo amerykańskie samochody są inne. Urban legend o automatach i zużyciu paliwa czy awaryjności np. katalizatorów skrzyń biegów to bajki. Mam tu już 6 samochód 3 z nich przekroczyły 120 tys mil to jest ok 200tys. km i wtedy przeważnie szwankowały tłumiki następnie chłodnica i to w czasie całej eksploatacji były wymienione tylko materiały eksploatacyjne filtry, oleje, klocki, żarówki nic więcej. Co ciekawe zmieniłem podejście do używanych samochodów i zarabiając około średniej było mnie stać na kupno nowego samochodu co 3-4 lata bo średniak kosztuje około 6 miesięcznych zarobków a taki mustang oczywiście z V8 nieco więcej ale poniżej rocznego zarobku pielęgniarki, hydraulika, czy jakiegokolwiek technika nie mówiąc o lepiej płatnych zawodach. A tak nawiasem to Mustang nie jest aż tak szanowany i uważany za coś rewelacyjnego już sama ilość sprzedawanych i to, że każdego go tu na niego stać rozprasza tą aurę niezwykłości i legendy.
  • ~Rolnik z podlaskiego
    (2013-12-08 21:43)
    Ursus c-360 ,,Pojemnosc 3160 moc 52km,,4 gary,,Dwie przyczepy obornika ,,Full power,,Zero awaryjnosci,,,Klima Webasto podnoszony dach na podnosniku moge podniesc do 800 kg zywej wagi,,,Polska mysl techniczna,,,Pytam sie z czym mnie tu wyskakujecie z plastykowym Mustangiem,,,Odrazu sie zawiesi jak u sasiada przez miedze beda perzejazdal,,,
  • ~Zig
    (2013-12-08 21:48)
    prawdziwy Mustang ,to wersja GT z silnikiem SVT 650 KM , Cena w USA -$65000. SVT to najsilniejszy, seryjnej produkcji V8 motor od Forda.
  • ~USA
    (2013-12-12 15:28)
    Dobry komentarz goscia z USA. Tez tu mieszkam od 25 lat i stwierdzilem ze firmy doxceniane w polsce to porazka na rynku amerykanskim. Dla przylkadu mialem Audi A4 V6 Quttro i po 65000 mil napinacz paska rozrzadu poszed przy predkosci autostradowej i silnik do kasacji. Najbardziej psujacum sie autem bylo wlasnie to Audi. Nigdy wiecej. Co do zarobky pielegnirki to male sprostowanie , za roczna pesje moge tu kupic Porshe 911 lub dwa Mustangi. Duzo wiem o tym zawodzie. pozdro
  • ~MPG