• ~sasza
    (2013-12-05 04:09)
    ta skosna tandeta nadaje sie tylko na kurnik
  • ~driver
    (2013-12-04 10:59)
    Tak samo jak w przypadku Equusa - nie dają nigdzie znaczka Hyundaia, tylko wymyślają zupełnie nowe logo tylko dla tego konkretnego modelu. I to jest trochę żałosne. Nie wiem, czy z marketingowego punktu widzenia sensowne, skoro inni tworzyli po prostu nowe luksusowe marki - Lexus czy Infinity i to się sprawdza. A tak to ma się poczucia trochę oszustwa - kupuję Genesis za 50k$ z wielkim triumfalnym logo, a tak naprawdę to Hyundai. A poza tym po co im dwa modele w tej klasie - Equus i Genesis, skoro i tak będą je zamawiać głównie prezesi koreańskich firm, gdzie jest to wręcz wymagane. W stanach Genesisa docenią, tak jak docenili Sonatę, w Europie podzieli los Chairmana, a szkoda, bo widać, że koreańczycy się dzisiaj starają, jak mogą - jakość Hyundaia jest obecnie naprawdę pozytywnym zaskoczeniem, szczególnie w porównaniu do europejskich marek, które wszystko robią, by zarobić na serwisie. Taki i40 to naprawde solidne auto, miałem okazję sprawdzić, polecam. A Genesisa kupię używanego za 40% wartości w 2018 roku i będą się za mną oglądali wszyscy geznawcy motoryzacji w OCtaviach i Passatach
  • ~adik
    (2013-12-04 14:55)
    Ja jeżdzę Santa Fe 3.3 w gazie i mogę śmiało napisać iż takie cacko (skóra,dwustrefowa klima itd itp) nie ma realnego konkurenta na rynku(chyba,że ktoś myśli o furach za ponad 200.000).Bezawaryjne ,extra design ,zbiera się nieprzeciętnie a kufer...olbrzym czegóż chcieć więcej?hehe
  • ~jeff
    (2013-12-04 20:38)
    Tylko, że niemal wszyscy spodziewali się, że i40 będzie tańszy. W tej cenie niestety nie ma szans z Passatem. Nie wiem czy nawet nie ma słabszego wyposażenia w podstawowej wersji ( jeden i drugi). Również tym bardziej, że kilka portali motoryzacyjnych jednak widzi kilka słabszych stron niż niemieckiego konkurenta. Niemniej robią postępy i coraz bardziej liczą się na rynku.
  • ~papiplay
    (2013-12-04 20:39)
    Hyundai to od lat porządna marka. Niestety mamy w kraju psychopatyczne objawy miłości do niemieckich aut...taka miłość jest bezkrytyczna...nie ma na nią lekarstwa.
  • ~atu
    (2013-12-04 20:41)
    O ile Mercedes, Audi mają zaplecze w swoich koncernach, to BMW nie ma co liczyć na takie wsparcie. Poparcie naszych rodaków może nie wystarczyć.
  • ~tom
    (2013-12-04 22:03)
    Zna ktoś niemiecki telewizor, komputer, komórkę? Z samochodami może być podobnie.
  • ~piśmienny
    (2013-12-04 21:40)
    Hyundai wyzywa Niemców, pismaku z der fluchte wyzywa czy wzywa???
  • ~chinczyk
    (2013-12-04 21:55)
    o boze kto kupuje ta zolta i skosna tandete to wstyd jezdzic taka tandeta gdzie im do BMW czy MERCEDESA sto lat za afryka
  • ~jaki
    (2013-12-04 23:45)
    Loewe ogłosił upadłość - prestiżowa niemiecka marka tv. LG i Samsung były o klasę lepsze i o połowę tańsze. Pora na samochody, ja obstawiam, że w pierwszej kolejności załatwią BMW.