• ~dota
    (2013-11-22 11:04)
    piękne auto ale nie na moją kieszeń ;) tym razem postawiłam na miejskie autko, takie którym łatwo manewrować po centrum. nie miałam całej kasy ale wzięłam kredyt samochodowy z getinu i kupiłam taki model jak chciałam. na limuzynę przyjdzie czas ;)
  • ~Korea Płn - Polska
    (2013-11-22 19:50)
    A jak am polska motoryzacja?
  • ~Prześmiewca
    (2013-11-22 20:01)
    Kia uderza w Niemców!

    I rykoszetem w łeb kretyna który wymyśla te żałosne tytuły, bo chodzi w tym gUwnie o klikalność!
  • ~jacóś
    (2013-11-22 20:22)
    Kia to tylko Kia.Do Mercedesa i BMW ma się tak jak pięść do nosa.
  • ~car oser ja
    (2013-11-22 20:50)
    czy wiecie ze wiekszosc firm ubezpieczeniowych w USA ubezpieczy ci auto takie jak KIA czy HYUNDAI tylko na 80% wartosci auta.
    KIA ostatnimi laty owszem ma piekny design ale jak mozna je porownywac do MB czy BMW
  • ~SYLVEK
    (2013-11-22 21:07)
    Nie powiem ladne autko - zrobili postepy -moze sie podobac - w moim CLS 350 mam jeszcze klimatyzacje siedzen i masaze i pare dodatkow z AMG - tez LED - re dota zycze Ci takiego autka ale jesli bedziesz bardzo chciala to osiagniesz czego pragniesz.-kwestia czasu -podoba mi sie Twoje podejscie do zycia
  • ~hans
    (2013-11-22 21:31)
    hahahhaa to skosne pudlo kto kupi ten zolty zlom daleko im jeszcze do BMW II MERCEDESA
  • ~JJ
    (2013-11-22 22:42)
    To raczej konkurent Skody i w najlepszym wypadku Volkswagena. Mercedes i BMW moga spac spokojnie.
  • ~start
    (2013-11-22 23:34)
    1/ Tulu nowoczesnych bajerów to nie ma BMW i Mercedes razem wzięci. 2/ Koreańczycy właśnie załatwili Loeve (luksusowa, niemiecka marka TV)
  • ~live
    (2013-11-22 23:37)
    Popatrzcie na polskie ulice. Audi, BMW, Mercedes to marki "bidul". Prestiż zaczyna się od Jaguara, Maserati...