• ~BINk
    (2014-01-20 13:35)
    Cena ,chora ! Cena - chora ! CENA - CHORA
  • ~Piotr z rodziną
    (2013-11-14 12:13)
    Ja wypróbowałem Nowego I10 w nowym salonie w Katowicach na Roździeńskiego i ...kupiłem;-) u Pana Przemka, którego serdecznie pozdrawiam.Samochód cichy,dynamiczny, przestronny, ładny i można tak wymieniać. Zawieszenie pracuje naprawdę dobrze.Cena konkurencyjna, a gwarancja bez limitu kilometrów.
  • ~stary wiarus
    (2013-11-05 17:26)
    kupiłem ix20-po wielu niemieckich i japońskich! idealny w swojej klasie!polecam!
  • ~NIEOPEK
    (2013-11-05 16:59)
    opek a tyskąd wiesz jak wygląda KOZI SROM . CO ?NIEOPEK
  • ~cd
    (2013-11-05 13:20)
    KUPUJĘ TYLKO SAMOCHODY PRODUKOWANE W POLSCE - NIE CHCĘ ZAGRANICZNEGO SZAJSU
  • ~betti79
    (2013-11-05 13:46)
    ~opek
    oooooooooooooooooooooooo już się odezwał "snafca"
  • ~bodzio
    (2013-11-05 21:23)
    ..czyli bryndza no kolkach ... podobno sa one robione ze starych wojskowych- Chiskich - aluminiowych lyzek ...
  • ~eh......
    (2013-11-05 11:37)
    Mysle, ze ten Hyundai jest calkiem ok. i moze w zupelnosci spelniac role drugiego auta w rodzinie... Oczywiscie nasi krajowi specjalisci od wszystkiego beda mieli wiele, a nawet, bardzo wiele uwag, ale kto sie tym przejmuje???
  • ~bit
    (2013-11-05 18:24)
    Ładna sylwetka, podobna do ix20. Może się podobać. Ale spark LT+ z silnikiem 1,2 wypasiony prawie we wszystko co możliwe i kołami 14", kosztuje mniej, bo tylko 35,9 tys.
  • ~no no
    (2013-11-05 23:55)
    Wykończą wszystkich. Tak jak z komórkami, tv i statkami. Świat ma szczęście, że Koreańczycy się nie połączyli.
  • ~Co to za gazeta - szkoda gadac
    (2013-11-06 08:43)
    Napisałem dwa komentarze korzystne dla Hyundaia , gdzie są wczoraj były.
    Oj panowie ,,dziennikarze'' z der ,,Dziennik''
  • ~hmm
    (2013-11-06 21:28)
    Przerosła hit Skody? W Europie hitem nie jest Citigo tylko VW Up! Tym bardziej, że droższy ten "i" od niemieckiej konstrukcji. Będzie wkrótce ostro porównywany czy wart tego.
  • ~opek
    (2013-11-05 11:08)
    a brzydkie to to jak kozi srom
  • ~edi
    (2013-11-24 18:23)
    Jak będa mieli taką sprzedaż jak ma Skoda z Citigo czy VW z UP to będzie mozna pogadać jak narazie to jeszcze ma do nich daleką drogę
  • ~Albert
    (2013-11-12 23:00)
    Chevrolet Spark ma ładniejszą stylistykę i wypada dużo korzystniej na tle konkurencji (hyundai i10, citroen c1, kia pikanto, fiat panda) wszystkie te modele w porównaniu ze Sparkiem wypadają blado. Albo są nie korzystne finansowo albo mają bardziej ubogie wyposarzenie. A Spark jest tani i ma to co potrzebne do wygodnej jazdy ( elektryczne szyby, klimatyzacja, auto alarm, radio) no i wygląda nie przeciętnie. Stylistyką nawiązuje do aut klasy wyższej.

Może zainteresować Cię też: