• ~EGZORCYSTA
    (2013-10-31 18:00)
    @~PełO to R U S K A mafia2013-10-31 13:20

    Czy tak bardzo masz bielmo na oczach PiS dzielcu, że nie widzisz gdzie zostawiasz swoje fekalia??? Palikot nie jeden z niewielu ludzi w Polsce, którzy odważyli się wyjąć swój język z brązowego rowka mafii watykańskiej, jaka okupuje już od 2 tys lat nasze ziemie słowiańskie. Wszystko zaczęło się od Mieszka, który jako pierwszy dał ciała tej czarnej mafii.
  • ~nissan kaszka..... nie kupię bo
    (2013-11-01 08:19)
    jeżdżę Jaguarem choć faceci i tutaj kombinują z produkcją czegoś co będzie skrzyżowaniem coooorwy z osłem.Kaszka jest brzydka,niesmaczna i dla plebsu.
  • ~oszolom
    (2013-10-31 12:38)
    wyglada jak toyota rav, ktora kupilem 2 tygodnie temu. Doganiaja.
  • ~do osoby z godz 13.20
    (2013-11-01 08:28)
    Piszmy na temat a nie wylewajmy łez własnej frustracji...
  • ~PełO to R U S K A mafia
    (2013-10-31 13:20)
    - ostatnio Palniety (nedza z Biłgoraja) jakby ucichł w przekonaniu że swoim Q...restw-em wystarczająco zasłużył się bolszewickiej antyPOLSKIEJ międzynarodówce ży dokomunistycznej (wypatroszyć Jarosława Kaczyńskiego a skóre powiesić obok skóry Lecha Kacvzyńskiego-to jedna z licznych tego typu wyPOwiedzi niewatpliwe bardzo zaangażiwanego w swą agenturalna działalność na rzecz ROSJI Janusza P)...
    wydawało się naiwnemu że jak zrobi z siebie s z m a t ę antyPOLSKĄ i na drzwiach Kościoła przybije młotkiem skrawek papieru że już nie wierzy w nic -zgodnie zresztą z dyrektywą Rudego,który to Rudy wszem i wobec POprzez bolsze-me(N)dia oświadczył ze Biskupom się kłaniać nie będzie)..to ten nedzny bizneSSmen z Biłgoraja który majatek "zrobił" z przyzwolenia służb GRU i KGB -
    ...a więc ten naiwny prostaczek z Biłgoraja sądził ze jak tyle napluł na POLSKĘ ,degenerując przestrzeń publiczna a przyciągając w ten sposób róznej masci dewiantów i socjopatów (RYCHO Cyba -morderca z Łodzi)...a więc Palnięty sądził że ta karmiąca go RUSKO-POlskojezyczna-POstkomunistyczna mafia kryminalistów skupionych po dawnych służbach w PełO-to ta mafia da mu spokój-..?
    .nic bardziej błednego Palikot -nic bardziej błednego ...płacisz teraz i płacić bedziesz do końca zycia za k o l a b o r a c j e z PO-lskojęzyczna mafią zabójców spod Smoleńska 10-04-2010...
    Palikot -uczestniczyłes aktywnie w tej zorganizowanej me(N)dialno-PO-litycznej nagonce na śp PREZYDENTA prof Lecha Kaczyńskiego i masz tak jak RUDY z ŻYrandolem wraz z tymi bolsze-me(N)diami k r e w na łapach
  • ~pittipit
    (2013-11-07 13:24)
    Prezentacja auta a ten o polityce :/ koszmar przestaje czytać komentarze .
  • ~drako
    (2013-11-07 19:13)
    myślę że mimo wielu różnych opinii ten samochód z 10 miejsca sprzedaży w
    Polsce skoczy do pierwszej 5 jeśli cena będzie odpowiednio skalkulowana