• ~gfdgd
    (2013-10-29 08:31)
    16-letni NISSAN Almera spala na trasie 5,2L/100 km.
  • ~Nie mow nikomu.
    (2013-10-25 23:21)
    Muj samochodzik napedza NIESIOLOWSKI i wymaga 0.5 l na 100 km.
    (Ten Niesiol w sejmie to podrobka).
  • ~zazz
    (2013-10-22 10:46)
    ile toto kosztuje ? ile trzeba by oszczędności w zużyciu paliwa się zwróciły wobec różnicy w cenie pojazdu ? moje ASX spala 5,8l/100 km, co przy całkiem rozsądnej cenie tego samochodu daje naprawdę świetny wynik jeżeli chodzi o oszczędny samochód benzynowy
  • ~Pindetta Kiutt-Zbiorniczek Na Paliwo Rakietowe
    (2013-10-22 13:41)
    @Ma palić 1,9 l na 100 km! Nowy mitsubishi outlander

    A dlaczego nie 1,2 albo 0,7 litra?

    Czemu się boisz głupi?
    Czemu nie chcesz iść na całość?

    Ja cię moge wstępnie upić,
    Bo to dobre jest na śmiałość!

    Ale pamiętaj - piłeś - nie jedź!
    Nie piłeś - wypij!!!
  • ~RODAK
    (2013-10-22 18:44)
    WIELKA MI TU REWELACJA;;; MOJ SUZUKI SFIFT 1.6 BEZYNA PALI 5.8 LITRA NA 100 KM.;;;ORGINALNY JAPOŃCZYK;;;
  • ~eko
    (2013-10-22 22:32)
    Większe wrażenie robi na mnie zapowiedź spalania VW XL1. Co prawda to nie SUV, ale wynik okrutny.
  • ~Zawiedziony
    (2013-10-23 12:30)
    Mój chevrolet aveo pali 5,5l. i kosztował mnie tylko 35tyś, a ten mitsubishi napewno będzi kosztować ze 180-200 tyś. złotych i jaka tu ekonomia.
  • ~dziadek
    (2013-10-23 13:11)
    se kupie folcfagena za 2 tys a 180 tys bede mioł na paliwo, do śmierci nie przejeżdze.
  • ~fiesta 91r.
    (2013-10-24 14:07)
    Ford fiesta 1,1 benzyna mk3 1991r. bez gaznika no monowtrysku palił w trasie 3,9-4,2 L/100 km przy utrzymywaniu stałej prędkości 90-100 km/h

    (w tych fordach montowano silnik ze starszej wersji mk2 jedynie zamiast gażnika byl pojedynczy wtrysk, popychacze hydrauliczne, 480.000 km przejechane bez wymiany rozrządu, jedyna naprawa to akumulatory, opony, olej i raz padl termostat)

    Każdemu mówię, iż to auto to byla ekonomia (trochę mulowaty był, bo jedynie 55 KM mial, ale silnik dżwiękiem przypominał pracę diesla_)

    4 L/100 Pb 95/ 90 km/h
  • ~TESLA
    (2013-10-24 14:11)
    to będzie standard.

    Mazda to samo wprowadza, do napędu będzie malutki wankel.

    ZASADA jak w lokomotywie spalinowej:
    diesel napędza prądnicę, ta daje prąd dla silnika elektrycznego, który napędza lokomotywę (samochód) ...

    N. Tesla