• ~Alex
    (2013-09-24 18:02)
    szaleje! ale tylko dziennikarz.
  • ~Pan z salonu Skody
    (2013-09-24 15:49)
    Tytuł i artykuł nie tłumaczy w jaki sposób ten samochód niszczy polskie drogi. Może chodzi o moment obrotowy?

    Żaden szanujący się Polak z powodów patriotycznych nie powinien kupić tego samochodu.
  • ~taka prawda
    (2013-09-24 15:59)
    Dużo krzyku dużo zamieszania a awaryjność taka sama ,czyli wysoka.
  • ~POLAK z rodziny którego wymordowali Niemcy
    (2013-09-24 17:11)
    DEUTSCHE m a k r e l a kiedy zwrócisz POLSCE oraz POLAKOM zaległe acz naqleżne reparacje (szacunek mówi o ok 400 000 000 000 000 -słownie czterysta bilionów żłotych) należnych POLSCE za morderstwa i rzeź jakiej dokonali niemieccy z w y r o d n i a l c y RODACY m a k r e l i w latach 1939-1945 mordując przede wszystkim elitę patriotyczno-intelektualną Chrześcijańskiego Narodu POLSKIEGO
  • ~re POLAK z rodziny
    (2013-09-24 17:53)
    nie ma sprawy dostaniesz jak oddasz zagrabione ziemie ,zrabowane mienie i odpowiesz za morderstwa i gwalty ktore popelniles w odwecie.
  • ~do:POLAK z rodziny którego wymordowali Niemcy
    (2013-09-24 19:56)
    Klamstwa, klamstwa, klamstwa.
    Niemcy splacili WSZYSTKO co do ostatniego grosika
    ( i bula dalej, cala Europa jest na ich utrzymaniu).
    Zapytaj Gierka i Gomulke co zrobili z kasa.
    Ilez mozna jeszcze placic na nieudaczniakow?
  • ~niestety
    (2013-09-24 20:20)
    Co maja morderstwa faszystow i oblakanich w latach 1939-45 z super technika i autem AUDI?! Niemcy robia najlepsze auta na swiecie!
  • ~do.POLAK z rodziny .......
    (2013-09-24 21:16)
    Ciekawe na jakiej ziemi teraz mieszkasz?
    Powiem ci- na ziemi, ktora zrabowales ( przepraszam- odzyskales hehehe.)
    mojej rodzinie. Won na wschod, skad przyszedles!
  • ~andrzej
    (2013-09-24 21:20)
    reparacje wzieli sasiedzi ze wschodu za wyzwolenie
  • ~re:niestety
    (2013-09-24 21:28)
    Nie maja NIC, kompletnie NIC wspolnego.
    Ale zazdrosc doope sciska. Wielu starszych pamieta wojne i okupacje.
    Moja rodzina tez. Musiala opuscic terytoria z dziada pradziada niemieckie.

    Mam pochodzenie niemieckie, nie odpowiadam za morderstwa Niemcow, nie zylem w tych czasach, nie bylem nawet planowany.
    Bezczelnosc Polakow nie ma grranic. Dla wiekszosci kazdy Niemiec to faszysta.
    Korzystaja z EU ile wlezie iBEZCZELNIE wszystko krytykuja.
    Zycze im wygranej PISu , partii, ktora jest w 100% przeciw EU ( ale ,n iestety nie za datkami unijnymi, powinni oddac CO ZAGARNELI).

    No, naprawde nie wiem, jak nazwac: Kaczynskich, Rydzyka , Marcinkiewicza, Hoffmanna, biskupow i innych ...
    Faszyzm sie odradza- u was. Wy- znacie Historie, patrzycie i MACIE TO W DOOPIE.

    P.S. Ukazuje sie Jakis artykul o sporcie samochodowym, a cholota pluje na Niemca.
    Prosze zauwazyc, ze dzisiejsze Niemcy to: Turcy, Polacy, Rosjanie... i 40 innych nacji.
    To oni wszyscy maja 70 lat po II WS splacac ci jakies alimenty, Polaku?
    A kto zaplaci mi za moj dom rodzinny, w ktorym ty mieszkasz?