• ~jacóś
    (2013-09-10 14:18)
    Na świecie jest dużo dobrych,a czasem także ładnych aut.Lexus ma swoją klasę.Nie podniecajcie się eksperci spod Biedronki,bo to auto nie dla was.Ale wszystkie wasze opinie to o kant D ... bowiem miarą wszelkich osiągnięć w motoryzacji są i chyba jeszcze długo pozostaną, samochody niemieckie a wszystko inne stara się tylko do tej miary zbliżyć z lepszym lub gorszym skutkiem.
  • ~ziutek
    (2013-09-08 21:21)
    odwarzny, gdyby mial znaczek Lamborgini wszyscy piali by z zachwytu...
    Po wygladzeniu kantow, wersja seryjna bedzei ciekawa i mimo wszystko bedzie sie wyrozniac
  • ~pk
    (2013-09-10 19:20)
    Zardzewialym Mercedesem zajedziesz dalej niz niejednym nowym autem w tym japonskim, Wiem to z doswiadczenia.
  • ~do ~fan 4x4
    (2013-09-10 11:42)
    nie trzeba mieszkać na wsi wsioku to nie będziesz miał błota na butach !!
    Toyota, wiadomo prestiż szacunek i uznanie. Amen.
  • ~fan 4x4
    (2013-09-09 12:49)
    Ta kratka z przodu, to po to, żeby buty z błota wycierać?
  • ~pamela
    (2013-09-10 11:40)
    Wiadomo Toyota, i koniec tematu.
  • ~Wiem bo mam VW
    (2013-09-10 09:36)
    re-hans
    Z twojego komentarza wynika że już dotarło do ciebie.
    Niemieckie wyroby auto podobne szczególnie VW to
    Europejska ,,chińszczyzna''.
    Jak najtaniej wyprodukować
    Do tego wymyślić bajkę n.p. samo parkuje (w praktyce nie działa )
    I jak najdrożej sprzedawać.
    A jak jest wada fabryczna ,udawać,,Niemca"
    VW nigdy nie osiągnie jakości jaką prezentują znani japońscy producenci
    N.p Mazda Infinity Toyota Mitsubishi Lexus .
    O designu nie wspomnę .
  • ~Zrzęda
    (2013-09-10 09:08)
    Drogie dzieci, jak podrośniecie to kupicie sobie 12 letnie Golfy pospawane z części ze szrotów lub 17 letnie B(ryki) M(łodych) W(ieśniaków). A teraz zasuwajcie do szkoły, ósma już minęła. A jak nieco wiedzy zdobędziecie, to i cosik oprócz niemieckich aut dostrzeżecie.
  • ~bn
    (2013-09-10 09:00)
    Ma gębę jak predator.
  • ~hans
    (2013-09-09 04:21)
    nastepne pudelko na buty hahahahamoze konkurowac z kia lub handaj nie z bmw lub mercedes lub audi jeszcze raz pudelko na buty hahah