• ~jasiek
    (2013-09-10 13:02)
    No chyba pepiczki nie myślą, że ktoś w Polsce do czegoś takiego wsiądzie.
  • ~adamOpel
    (2013-09-03 20:39)
    Ech, gdyby nie te maleńkie pokrętełka uwielbiane przez maleńkich Czechów. Ale autko niczego sobie.
  • ~Stary i głupi.
    (2013-09-09 17:26)
    Polacy i tak wybiorą Skodę Octavię II z silnikiem 1.9 TDI lub 1.6 w benzynie. Używaną oczywiście. Na miarę naszych potrzeb i możliwości finansowych.
    A Skoda? Niech sobie produkuje, co tylko chce, tylko kto to potem kupi.
  • ~mw
    (2013-09-03 19:53)
    Czesi zbudowali to co wymyślili Niemcy... i tak jest prawda
  • ~A.Mazowiecki
    (2013-09-03 20:20)
    Okazuje się,że można produkować,sprzedawać.Mogą to robić Czesi,Rumuni czy Albańczycy,tylko nie Polacy niestety.Polska to taki dziwny kraj gdzie mniejszość rządzi większością,a o losie tego kraju decydują nie zawsze Polacy.
  • ~matool
    (2013-09-03 20:21)
    Nic takiego - prawie jak nasz rodzimy, polski POlonez ;-)
    POlska w czołówce światowych producentów samochodów - dziś o tym pisali w GieWu.
  • ~Malwina
    (2013-09-03 20:25)
    Nawet chyba MONGOLIA jest już przed Polską - nasz ciemnogród bazuje tylko na PR i wciskaniu ludziom kitu przez ''zaprzyjaźnione'' media. Ot system post-kolonialny - tubylcom wystarczają paciorki i straszenie ''Krwawym Antkiem''.

    ...P..S... Piękne te samochody!!!
  • ~RODAK
    (2013-09-03 22:04)
    TAK MIAŁ WYGLĄDAĆ POLONEZ CZESI SA SPRYTNIEJŚI OD NAS
  • ~Mr.Citizen
    (2013-09-04 08:50)
    Takie zeskoodzone audi A3...
  • ~mlodzik
    (2013-09-04 08:59)
    wlasnie wrocilem z zona ze zbioru tytoniu u niemca. Po odliczeniu jedzenia, spania i przejazdu wyszlo nam netto 858 euro. I to za 3 miesiace pracy, takze w soboty i niedziele. Wiec kupujemy to auto to jestesmy mlodom rodzinom w PRL-bis. Rudy da nam resztem.