• ~as11
    (2013-08-29 11:30)
    volvo = ford
  • ~hkjhkj
    (2013-08-29 14:42)
    wyglada jak audi
  • ~NARODOWIEC
    (2013-08-30 06:01)
    OD ZAWSZE TWIERDZĘ, ŻE POLACY ROBIĄ DOBRE SAMOCHODY, TAKIE JAK TEN NA WIDOKU.
  • ~bis
    (2013-08-29 12:04)
    Nie zapominajmy, że właścicielami Volvo są...Chińczycy,,,
  • ~sandrzej
    (2013-08-29 12:16)
    Właścicielem Volvo są Chiny.
    To taki produkt jest szwedzki czy chiński?
    Mam z tym problem bo 90% produktów wytwarzanych w Polsce przez obcy kapitał, nie jest nazywane produktem polskim.
    Na przykład Skoda, to czeska, ale Dacia to Renault.
    Coś tu nie gra, każdy pisze co chce!
  • ~malkontent dyletant
    (2013-08-29 12:23)
    skoro niezniszczalny to po co wskrzeszac?
  • ~miki
    (2013-08-29 13:04)
    Matko ale glupoty piszecie , chinczycy dali kapital a projekty i pomysly sa Szwedzkie , mnie sie podoba ,
  • ~mak
    (2013-08-29 13:52)
    z ta cala elektronika nie ma szans
  • ~SYLVEK
    (2013-08-29 15:20)
    Autka coraz ladniejsze i lepsze - prawie wszystkie sa chinskie - ale to niema znaczenia - byle byly dostepne dla przecietnego czlowieka - ogladam te nowinki - i nie widze tyle" dziur" co inni - ale widze u wszystkich te heble automatyczne w podlodze - a ja mam jak w Trabancie tyle ze elekroniczny - bol kiedy wsiadam znow
    do samochodu zony to zamiast biegu wlaczaja mi sie wycieraczki . Do lepszego przyzwyczaja sie latwiej Pozdrawiam krytykow - a w tym dziale jest b. wielu "znawcow"
  • ~maja
    (2013-08-29 16:13)
    A Opel to niemiecki, czy amerykański? Należy w 100% do GM.
    A "Szkoda" z kolei należy do Niemców. Czy Jaguar to azjatyckie auto? Właścicielami fabryki są Hindusi.
  • ~MM
    (2013-08-29 18:13)
    ale wy niektorzy jestescie ograniczeni. To, ze Niemcy kupili Bentleya, RR czy Mini sprawilo, ze to niemieckie samochody??? Tak samo Volvo byl, jest i bedzie szwedzka marka.
  • ~sandrzej
    (2013-08-29 21:43)
    @~MM2013-08-29 18:13

    To przekonaj mnie, Skoda jest czeska czy niemiecka?
    Znaczek Skoda jest rzeczywiście czeski, ale czy Czesi budują Skodę? Tylko robią montaż.
  • ~janles62
    (2013-08-31 23:38)
    coś mi się zdaje że to już nie będzie niezniszczalne Volvo.
  • ~Gudbaj.
    (2013-09-01 19:11)
    Szwecja miala 2 srebra rodowe Volo i Saba .To sprzedala i po Szwecji to co tutaj sie pisze to tesknota konstruktorow za czasem ktory przeminol.Lepsze star Volvo 740 niz Chinska 80 tka.
  • ~Dlicz w Dolinie
    (2013-09-02 10:14)
    Bardzo ładnia Linia nadwozia.
  • ~Arras
    (2013-09-05 10:45)
    Teraz Volvo będzie bardziej szwedzkie niż było. Zrezygnowano z płyty Forda, teraz wszystko od projektu, po płytę podłogową, silnik, będzie szwedzkie.

    htttp://www.myvolvo.pl

Może zainteresować Cię też: