• ~katanaman
    (2013-10-07 22:05)
    jeździłem przez tydzień.Nissany i Kie są na każdym skrzyżowaniu i parkingu.po drugie porównajcie sobie jakość plastików i design. Nissan ma okropne.W Juke jest ciasno jak w trumnie i ta wielka ochydna maska z wyłupiastymi światłami.Trochę lepszy jest kaszkaj ale widoczność ma też do dupy, po za tym wersja ze szklanym dachem to masakra mam 180 cm wzrostu i moja głowa szorowała po bokach podsufitki !!!. a Fiat...no cóż 1,5 m2 szklanego dachu nad głową przepastne wnętrze wspaniała widoczność ,wspaniałe wytłumienie i wygłuszenie a Traction + to bajka, żaden kaszkaj nie ma takiego napędu i to na przednią oś. proponuję wziąć sobie jazdę próbną i porównać - a potem pisać dyrdymały w stylu "fiaty to graty". aha a propo techniki...500 ma amortyzatotory typu Split, energooszczędny alternator, PTC w dieslu !!! i to w standardzie !!! a jego silniki z DPF nie stanowią problemu taj jak u konkurencji ( 0.9 i 1.3 robione w Polsce) radze spróbować a potem komentować.
  • ~Wieśwagen
    (2013-07-17 18:43)
    Oj, chroń go Panie Boże. I to mocno. Przede wszystkim przed głupotą.
    P.S. Miałem niemca i starczy.
  • ~DONALD TUSK
    (2013-07-18 00:09)
    SAMOCHOD DLA ZEOFILOW HEHEHHEEHH
  • ~fufek_01
    (2013-07-18 07:39)
    ...polityka fiata jest kompletnie bez sensu; ta zabawka za podaną cenę to idiotyzm i nikt tego nie kupi; w ogóle dla jakiej grupy odbiorców jest on zaprojektowany? - dla młodych singli? dla studentów? dla rodzin z dziećmi? - bez sensu!; a tymczasem gdyby FIAT zrobił coś w rodzaju kolejnego Palio - czyli średniaka kombi za cenę podobną do Logana, to mieliby gwarantowaną dużą sprzedaż w takim kraju jak PL - no ale oni muszą wykrochmalić pseudoterenową zabawkę za 65 tys.
  • ~PL
    (2013-07-18 09:09)
    Trochę upodobnił się z przodu do Mini Morirsa.
  • ~asfalt plus
    (2013-07-18 09:33)
    Moze byc ale za polowe tej ceny! I tylko wtedy mlodzi beda kupowac te autko! Podobnie z Opel Adamem. Cena wygorowana i choc sympatyczny to w cenie Corsy? Przeciez tam nawet 4 osoby ledwo sie zmieszcza a o bagazu nie ma mowy!
  • ~Kazek
    (2013-07-18 09:42)
    Bardzo ładny samochód! Włosi maja jednak styl!
  • ~sxdgr
    (2013-07-18 09:43)
    500 setka ładniejsza ale ten tez niczego sobie!
  • ~PI49
    (2013-07-18 09:59)
    ZDECYDOWANIE WOLĘ NISSANA JUKA. ŁADNIEJSZY, LEPIEJ WYPOSAŻONY, MAJĄCY ZDECYDOWANIE LEPSZE OSIĄGI.
  • ~RWPG
    (2013-08-07 19:47)
    Lepiej kupić DACIE lub ŁĄDE sprawdzone auta na POlskę dziurawą!