• ~PI49
    (2013-06-25 14:39)
    NO ŁADNA...ALE TO ZAWSZE TYLKO KOREAŃSKA KIA. WOLE NISSANA NP. JUKA
  • ~peter
    (2013-06-25 15:13)
    Auto ładnie się prezentuje ale wiadomo, że na zdjęciach prezentowane są modele w topowych kolorach i z topowym wyposażeniem, w związku z tym cena końcowa jak w przypadku obecnych modeli KIA nie jest konkurencyjna w stosunku do wiodących marek takich jak VW, Ford, AR itp. Wielką niewiadomą jest silnik tego auta. Konkurencja od wielu lat wyposaża swoje samochody w turbo doładowane benzynowce np. fenomenalny EcoBoost w Fordzie, a w przypadku Kijanki jest to debiut, który wymaga sprawdzenia. Osiągi samochodu klasy GTI nie powalają 7,7 do setki to wynik taki sobie jak na 204 KM. Dla przykładu Ford Focus III z silnikiem EB 182 KM osiąga setkę 7,6 sek. Samochodzik ładny i to wszystko co można o nim powiedzieć.
  • ~gti
    (2013-06-25 19:27)
    A wspomniany Golf GTI 6,5s.
  • ~henryk
    (2013-06-25 20:54)
    Nissan juke to francuski szajs ze odlewni plastiku Renault
  • ~JACK
    (2013-06-25 21:23)
    Co za idiotyczny artykuł! Kilkanie tych zdjęć i czytanie ci stronę garść idiotycznych ciekawostek może każdego dobić i zrazić do tego typu publikacji!
  • ~jakim
    (2013-06-25 21:40)
    20.000 roznicy to za malo. Jestem w stanie doplacic 20.000 zeby po 3-4 latach moje auto bylo jeszcze cos warte. KIA traci duzo na wartosci po takim czasie. Po za tym drodzy redaktorzy samochod sportowy to nie tylko KM i powinniscie chyba o tym wiedziec. GOLF jaki jest taki jest ale to bardzo dobry samochod i za 100k dla kogo kto nie ma co zrobic z taka kasa jest dobrym zakupem bo jezdzi i wyglada swietnie. Kia powinna byc cos w okolicach 60-70k jednak dobrze wiemy, ze za tyle to mozna juz u nich kupic kombiaka z dieslem co jest dla mnie bez sensu.
  • ~newyorker77
    (2013-06-25 23:30)
    Zurnalisto, ktory orgazmu dostajesz piszac o podwojnym obszyciu czegos tam I jakiegos znaczka na siedzeniu, tudziez o swiatelkach przy podlodze. Wez na wstrzymanie !!! A przede wszystkim emocje zamknij w lazience I nie podniecaj sie!!! W Stanach, gdzie mieszkam od lat, KIA jest na hmm, hmm, miejscu dalekim od punktowanego. Wiec po co podpuszczac Bogu ducha winnych amatorow kolek???
  • ~Szyba
    (2013-06-26 06:40)
    Niby fajne a jednak czegoś zawsze brakuje tak jest z Koreańskii telefonami ,komputerami , telewizorammi i z samochodami . Zraziły mnie już Loreańskie telewizory ,telefony a samochodu nie bedę już testował mam dość .
  • ~kiasia
    (2013-08-19 15:50)
    KIA to największy szajs, + za wygląd zewnętrzny