• ~Hmm,...
    (2013-06-09 21:41)
    prawdziwy muscle car ;)
  • ~hengaj
    (2013-06-10 09:49)
    NAJPIERW PORZĄDNE DROGI A POTEM PORZĄDNE SAMOCHODY.
  • ~dominik99
    (2015-08-06 22:35)
    Tak naprawde, wszystkie tego typu rzeczy możecie wykonać dokładnie w tym serwisie w Warszawie http://www.autoreduta.pl/
  • ~alicja22
    (2015-04-25 17:26)
    Co do serwisow to polecam Autoredutę w Warszawie. "Dobrze znam ten serwis.W sumie tak naprawde to jedyny do którego normalnie moge powrócic,bo nieraz jezdzac po tych za miastowych serwisach mozna tylko zaszkodzić a naprawy nie uświadczysz.
    Ja robiłam przegląd u nich swojego autka.Za taki przegląd ekspolatacyjny zapłaciłam 30% mniej niz nawet w autoryzowanej stacji.W sumie to mąz sie zdecydował na przeglad u nich,bo naprawde w tych autoryzowanych to zdzieraja jak tylko chca.
  • ~emil
    (2015-03-31 19:56)
    Jak macie przy okazji też dobry serwis jak Autoredute to zgadzam sie ze tutaj faktycznie nie ma sie o co martwic, wszystko jest ok, bo serwisujecie auto w dobrym miejscu.
  • ~andrzej
    (2013-08-06 12:13)
    tak samo, jestem za maserati, wloska legenda, w dodatku nie kosztuje duzo
  • ~zack
    (2013-07-26 18:08)
    sportowych aut konkurentem jest maserati. W dodatku robi to w takim stylu, ze wiekszosc klientow idzie w strone wloch :)
  • ~witek
    (2013-07-17 15:07)
    BMW to niezawodna marka. Jesli coś sie dzieje to na pewno warto jest odwiedzić dobrego mechanika, i serwis. Z mojego doświadczenia takim odpowiednim jest Autoreduta jesli własnie chodzi o serwis BMW.
  • ~janek
    (2013-06-25 20:58)
    No i jest rzeczywiscie piękny. Ja jezdze 3 ale nie narzekam. Moze kiedys bedzie mnie stać i na takie auto. Mam też dobrego mechanika w Autoreducie wiec stresu o wszelkie naprawy nie ma.
  • ~mikolaj
    (2013-06-11 20:21)
    Zdecydowanie wole maserati. Wloska legenda, auto ktore ma lata tradycji, samochod ktory nigdy sie nie zestarzeje