• ~Rado
    (2013-06-12 15:27)
    Badziewie czeskie.
  • ~Cabala
    (2013-06-08 14:26)
    Panowie , tu nie o klotnie chodzi , ale o miejsca pracy , tego czego nam brak Polacy .Wiec sie zastanowcie o co w tej zabawie chodzi .
  • ~Westwalia
    (2013-06-15 10:10)
    Skoda to obciach i duża awaryjność.
  • ~Karolina
    (2013-06-15 10:09)
    Karol
    Wy ateiści naprawdę macie wadę budowy mózgu.
  • ~Obciach
    (2013-06-13 14:45)
    Wszystko tylko nie Skoda
  • ~gery
    (2013-06-09 07:23)
    silniki cieniutkie a artykuł skierowany w celu wciskania pepikowego auta miałem wymysł pepikowej motoryzacji i nigdy więcej pozdro
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-07 23:18)
    Widzicie do czego prowadzi konkordat ?
    Nie potrzebujemy Panstwa, które wydaje 6 mln na koncert Madonny, ale takiego, które wydaje 150 mln na Swiatynie Opatrznosci Bozej,
    zeby Madonna z Dzieciatkiem miala gdzie mieszkac. ...
    Nie potrzebujemy kolaborantów w rzadzie, którzy budzetowe pieniadze przeznaczaja na dotowanie watykanskiej mafii za obietnice zycia wiecznego po smierci. ...

    ... oraz 8 miliardów PLN kazdego roku na watykanska mafie - w tym 1 miliard 200 milionów na nauczanie zabobonów w panstwowych szkolach.

    Pisior---Tylko nie zapomnij sie pomodlic do Swietego Daniela z hodowli pewnego znanego hodowcy tych zwierzat!
  • ~wk
    (2013-06-07 22:56)
    Ale w Czechach nie było "Wasz prezydent nasz premier". "Nocnej Zmiany" też nie mieli.
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2013-06-07 18:10)
    ZDRAJCO POLSKI - F S O!!!
    Mówi ci to coś?!

    A tymczasem w Polsce...
    Z dumnego, bitnego narodu ostało się jeno STADO BARANÓW, które, jak chce i kiedy chce STRZYŻE KAŻDY, komu przyjdzie na to ochota!!!
  • ~tytus
    (2013-06-07 21:32)
    Od Passata? Bagażnik to ma 5 litrów większy od nowego Golfa Varianta i kosztuje 2 tyś. mniej. Startowy model w obu przypadkach. Jak kogoś nie stać dołożyć dwa tyś. żeby nie mieć "prawie Golfa" tylko Golfa to znaczy, że przecenia swoje możliwości finansowe rzuca się na coś na co go nie stać.